Spotkanie „Moja nowa firma od A do Z” we Włocławku

16 września 2019

26 września (czwartek) we Włocławku odbędzie się Spotkanie informacyjne pt. „Moja nowa firma od A do Z” organizowane przez Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich.

Spotkanie odbędzie się Siedzibie Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich we Włocławku, ul. Bechiego 2 (sala konferencyjna nr 31). Początek spotkania o godzinie 9:45.

Jak piszą organizatorzy:

Jeśli planujesz założenie własnej firmy, utraciłeś pracę albo jesteś zatrudniony na umowie krótkoterminowej, pracujesz na umowie zlecenie  a twoje wynagrodzenie nie przekracza minimalnego, masz pomysł na własny biznes, ale nie masz dostatecznych środków, przyjdź na nasze spotkanie. Dowiesz się nie tylko o tym jakie wsparcie finansowe możesz uzyskać z Unii Europejskiej, ale również o tym jakie czynności trzeba dopełnić aby firmę zarejestrować, jakie będziesz miał obowiązki wobec ZUS i jakie będą na Tobie spoczywały obowiązki podatkowe.

Program spotkania dostępny jest tutaj.

Osoby zainteresowane proszone są o zgłoszenie się na spotkanie:

  • online za pomocą dostępnego na stronie formularza zgłoszeniowego
  • telefonicznie pod numerem 54 235 67 21, 54 235 67 12 lub 797 304 126

Zgłoszenia przyjmowane są do 24 września 2019 r.

Serdecznie zachęcamy do udziału! Podczas spotkania zaprezentowana zostanie m.in. nasza Pożyczka na Założenie Firmy (do 50 tys. zł na dowolny cel związany z założeniem własnej firmy, oprocentowanie 0,5%, okres spłaty: 5 lat). Dla młodych firm, działających do 5 lat, mamy także atrakcyjną Mikropożyczkę (do 100 tys. zł, niższe oprocentowanie od 0,94% dla firm działających krócej niż 3 lata). Młodych przedsiębiorców zachęcamy także do korzystania z naszej oferty w Regionalnych Inkubatorach Przedsiębiorczości we Włocławku, Bydgoszczy i Toruniu, w których można wynająć wyposażone biura (zniżki do 30% dla młodych firm), a także business room na konkretne dni/godziny lub biurko do pracy w openspace.

Aktualności
videorozmowa

Webinarium: „Europejskie wsparcie dla firm. Wsparcie dla firm branży gastronomia i hotelarstwo oraz turystyka i kultura – II nabór”

Webinar odbędzie się 12 lipca.

Aktualności, eventy, Włocławek

8 lipca 2024

Ogłoszenie o pracę: Pracownik recepcji (Bydgoszcz)

Na dokumenty rekrutacyjne czekamy do 22 lipca.

Aktualności, Bydgoszcz, praca

1 lipca 2024

Ogłoszenie o pracę: Księgowa / Księgowy

Praca na pełen etat w Toruniu.

Aktualności, praca, Toruń

1 lipca 2024