Szukaj
Close this search box.

Finansuj innowacyjne inwestycje z pożyczki unijnej

17 lutego 2021

pożyczka na innowacyjne inwestycje 0 procent

Zachęcamy firmy z województwa kujawsko-pomorskiego do finansowania innowacyjnych inwestycji z pożyczki unijnej – Pożyczki z Premią.

unijna pożyczka na innowacyjne inwestycje - 0%

Od niedawna szczególnie atrakcyjna oferta – z oprocentowaniem na poziomie 0% –  skierowana jest dla przedsiębiorstw, które dzięki inwestycji wprowadzą na kujawsko-pomorski rynek nowy produkt –  innowacyjny, niedostępny wcześniej (wymagana opinia o innowacyjności lub procedura patentowa).

Dla pozostałych inwestycji oprocentowanie waha się w zakresie od 0% – 1,15%. Przedsiębiorstwa spłacające raty w terminie mogą skorzystać z premii – obniżenia oprocentowania o 50% po połowie czasu spłaty pożyczki.

Pożyczki udzielane są bez prowizji. Standardowa kwota pożyczki wynosi do 1 mln zł, ale w przypadku dużych potrzeb inwestycyjnych może być podniesiona nawet do 5 mln zł. Okres spłaty pożyczki – do 7 lat, z możliwością przedłużenia do 10 lat. Możliwe jest skorzystanie z karencji w spłacie rat – do 6 rat kapitałowych (przy pożyczce z oprocentowaniem 0% oznacza to brak opłat do pierwszych 7 miesięcy).

Szczegóły i dane kontaktowe są dostępne na stronie: https://kpfp.org.pl/pozyczki-dla-twojej-firmy/pozyczka-z-premia/

Pożyczka udzielana jest w ramach projektu Kujawsko-Pomorski Fundusz Rozwoju 2020. Środki na pożyczki pochodzą z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020.

 

Aktualności
Drzwi do lokalu z kartką "closed" - zamknięte

14 czerwca – biuro w Toruniu zamknięte

Aktualności

12 czerwca 2024

Śniadanie biznesowe: Założenia i wdrożenie Aktu o Usługach Cyfrowych (DSA)

Spotkanie odbędzie się 27 czerwca w Toruniu.

Aktualności, Toruń

12 czerwca 2024

Chełmża: spotkanie „Wsparcie dla przedsiębiorców”

Spotkanie odbędzie się 28 maja (wtorek).

Aktualności

24 maja 2024