Szukaj
Close this search box.

Włocławek: spotkanie informacyjne „Kwalifikacje pracowników – siłą firmy”

21 października 2019

sala szkoleniowa

Zachęcamy do udziału w spotkaniu organizowanym przez Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Włocławku. Spotkanie zatytułowane „Kwalifikacje pracowników – siłą firmy” jest przeznaczone dla przedstawicieli mikro, małych i średnich firm oraz ich pracowników. Odbędzie się 25 października 2019 r. we Włocławskim Inkubatorze Innowacji i Przedsiębiorczości, ul Toruńska 148, w godzinach od 9:45 do 12:45.

Organizatorzy tak zachęcają do wzięcia udziału:

„Przyjdź i dowiedz się jak zdobyć fundusze! Spotkanie jest dla tych, którzy przyszłościowo myślą o swojej firmie i chcą się dowiedzieć jak uzyskać dofinansowanie na szkolenia czy studia podyplomowe.

Dofinansowanie może stanowić nawet 80% kosztów. Szkolenia współfinansowane z funduszy europejskich przeszły swoistą metamorfozę. Teraz to przedsiębiorca decyduje o tym, w jakich szkoleniach weźmie udział albo na jakie szkolenia wyśle swoich pracowników.

Zdobycie umiejętności zarządzania firmą, planowania finansów, budowanie strategii firmy, marketingowej, zarządzanie zespołem to umiejętności niezbędne w prowadzenia każdej firmy dla właścicieli oraz osób zajmujących stanowiska kierownicze. Fundusze Europejskie współfinansują również szkolenia zawodowe dla innych pracowników. Na przykład w branży budowlanej mogą to być szkolenia dla dekarzy, zbrojarzy, ale również technologii IBM. W turystyce z zakresu obsługi klienta czy ochrony danych. W branży finansowej i ubezpieczeń mogą dotyczyć np. ryzyka kredytowego, zakresu działalności banków spółdzielczych, dystrybucji ubezpieczeń.

Zainwestowanie w ludzi może być początkiem nowej jakości w zarządzaniu firmą, zyskania wykwalifikowanych pracowników, które przełoży się na rzeczywiste efekty.

Wsparcie może również obejmować opracowanie planów rozwojowych, strategii eksportowych albo doradztwo biznesowe wyspecjalizowanych firm, niezbędne w realizacji projektów inwestycyjnych. (…)

Serdecznie zapraszamy!

Na spotkanie należy zgłosić się za pomocą formularza zgłoszeniowego albo telefonicznie pod numerem 54 235 67 21.

Program spotkania:

  •   9:45 – 10:00 – Rejestracja uczestników;
  • 10:00 – 10:15 – Szkolenia dla przedsiębiorców i ich pracowników – zarys systemu;
  • 10:15 – 10:30 – Baza Usług Rozwojowych – paleta szkoleń;
  • 10:30 – 11:00 – Regionalny Fundusz Szkoleniowy;
  • 11:00 – 11:30 – Akademia Menadżera MŚP;
  • 11:30 – 11:45 – Przerwa kawowa;
  • 11:45 – 12:15 – Szkolenia dla branż budownictwo, finanse, turystyka;
  • 12:15 – 12:45 – Konsultacje indywidualne.

Zachęcamy do udziału, także ze względu na to, że w programie przewidziano wystąpienie dotyczące Regionalnego Funduszu Szkoleniowego – projektu, jaki na terenie Włocławka i okolic (powiaty: miasto Włocławek, aleksandrowski, lipnowski, radziejowski, włocławski) realizuje nasze Biuro we Włocławku (ul. Bechiego 2, tel. 509 707 260, 737 722 103, e-mail: uslugirozwojowe@kpfp.org.pl).

Aktualności
Obrazek przedstawia tackę z przekąskami trzymaną przez kogoś

Pożyczka inwestycyjna K-PFP i projekt HoReCa POMORZE

Aktualności, Pożyczki

16 maja 2024

Obrazek przedstawia kartkę papieru z napisem "umowa nr 001" oraz logo KPFP

Rocznica udzielenia pierwszej pożyczki

Aktualności

13 maja 2024

Spotkania dla przedsiębiorców w maju

Zachęcamy do udziału w spotkaniach w Bydgoszczy, Toruniu, Włocławku oraz w webinarach

Aktualności

6 maja 2024