Webinarium: „Europejskie wsparcie dla firm. Wsparcie dla firm branży gastronomia i hotelarstwo oraz turystyka i kultura – II nabór”

videorozmowa

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we  Włocławku zaprasza do udziału w bezpłatnym webinarium pt. „Europejskie wsparcie dla firm. Wsparcie dla firm branży gastronomia i hotelarstwo oraz turystyka i kultura – II nabór”. Podczas spotkania  zostaną przedstawione informacje na temat możliwości pozyskania środków na rozwój firm, w tym z branży HoReCa.

Przypominamy, że jako Kujawsko-Pomorski Fundusz Pożyczkowy mamy w swojej ofercie pożyczkę inwestycyjną K-PFP, którą można przeznaczyć na finansowanie inwestycji realizowanych w ramach projektu dotacyjnego HoReCa POMORZE.

Data webinaru: 12 lipca 2024 r. godz. 10:00 -12:00.

Uczestnicy: Spotkanie online skierowane jest do przedsiębiorców, w szczególności branży gastronomi, hotelarstwa oraz turystyki i kultury.

Zgłoszenia: Warunkiem uczestnictwa w webinarium jest przesłanie zgłoszenia na adres e-mail: pife.wloclawek@kujawsko-pomorskie.pl  w temacie wpisując: WEB 12.07.2024, a w treści: imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail, reprezentowaną firmę. Każdy  otrzyma mailowe potwierdzenie zgłoszenia. Zapisy do 11.07.2024 do godz. 12:00. Można też  zapisać się telefonicznie 797 304 126.

Dostęp do webinarium jest bardzo prosty. Wystarczy dysponować komputerem oraz dostępem do sieci i połączyć się za pomocą przesłanego linku.

Więcej informacji, w tym program – link.

Aktualności

Ogłoszenie o pracę: Pracownik recepcji (Bydgoszcz)

Na dokumenty rekrutacyjne czekamy do 22 lipca.

Aktualności, Bydgoszcz, praca

1 lipca 2024

Ogłoszenie o pracę: Księgowa / Księgowy

Praca na pełen etat w Toruniu.

Aktualności, praca, Toruń

1 lipca 2024

Drzwi do lokalu z kartką "closed" - zamknięte

14 czerwca – biuro w Toruniu zamknięte

Aktualności

12 czerwca 2024