Uzyskaj dofinansowanie na urządzenie filtrujące powietrze

12 sierpnia 2020

Przedsiębiorco, zadbaj o czyste powietrze bez wirusów i bakterii

logotypy: Fundusze Europejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Województwo Kujawsko-Pomorskie, Unia Europejskia Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

W ramach projektu „Fundusz Wsparcia Inwestycyjnego COVID-19” mikroprzedsiębiorcy prowadzący punkty handlowo-usługowe z województwa kujawsko-pomorskiego mają szansę otrzymać dofinansowanie do zakupu urządzeń filtrujących powietrze. Nabór wniosków rozpocznie się 17 sierpnia.

Projekt jest jednym z elementów pomocy oferowanej przez Urząd Marszałkowski i jednostki mu podlegające przedsiębiorcom zmagającym się z trudną sytuacją gospodarczą w związku z pandemią koronawirusa.

W ramach dofinansowania dany mikroprzedsiębiorca może wyposażyć prowadzone przez siebie punkty handlowo-usługowe (takie jak: sklepy, restauracje, biura rachunkowe, salony fryzjerskie i kosmetyczne…) w urządzenia wyłapujące z powietrza m.in. cząstki koronawirusa. Górna kwota dofinansowania wynosi 2000 zł na jeden punkt usługowy, a jeden przedsiębiorca może doposażyć w ten sposób trzy prowadzone przez siebie lokale (w sumie: 6000 zł). Poziom dofinansowania wynosić może do 95% ceny urządzenia (co oznacza, że np. za urządzenie kosztujące 2100 zł przedsiębiorca płaci 105 zł, a resztę pokrywa dofinansowanie).

Nabór wniosków w projekcie rozpocznie się 17 sierpnia. Oprócz dofinansowania na zakup urządzeń filtrujących powietrze (w ramach schematu 3) o wsparcie w wysokości do 30 tys. zł mogą także wnioskować przedsiębiorcy uczestniczący w łańcuchach dostaw produktów i usług istotnych dla przeciwdziałania i ograniczania skutków COVID-19 (np. producenci maseczek czy płynów antybakteryjnych).

Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej projektu: www.tarr.org.pl/projekty/aktualne/fundusz-wsparcia-inwestycyjnego-covid-19/

Informacji udziela także infolinia: tel.: 52 510 88 70

Aktualności
videorozmowa

Webinarium: „Europejskie wsparcie dla firm. Wsparcie dla firm branży gastronomia i hotelarstwo oraz turystyka i kultura – II nabór”

Webinar odbędzie się 12 lipca.

Aktualności, eventy, Włocławek

8 lipca 2024

Ogłoszenie o pracę: Pracownik recepcji (Bydgoszcz)

Na dokumenty rekrutacyjne czekamy do 22 lipca.

Aktualności, Bydgoszcz, praca

1 lipca 2024

Ogłoszenie o pracę: Księgowa / Księgowy

Praca na pełen etat w Toruniu.

Aktualności, praca, Toruń

1 lipca 2024