fbpx
Thumbnail
Date

Webinarium: Szkolenia dla właścicieli i pracowników firm

 Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Włocławku zaprasza do udziału w webinarium pt. „Szkolenia dla właścicieli i pracowników firm”.

Bezpłatne webinarium odbędzie się 3 lutego 2022 r. w godzinach od 10:00 do 11:30.

Na spotkaniu przedstawiona zostanie aktualna oferta szkoleń współfinansowanych z Funduszy Europejskich.

Skorzystać z nich mogą szeregowi pracownicy, menadżerowie oraz właściciele firm. Szkolenia, na które firma skieruje pracowników, będą wybierane indywidualnie z bardzo szerokiej oferty dostępnej w Bazie Usług Rozwojowych.

Dofinansowanie na szkolenia może wynosić nawet 80% kosztów.

Gościem webinarium będzie przedstawicielka Kujawsko-Pomorskiego Funduszu Pożyczkowego, która omówi zasady ubiegania się o środki w projekcie „Regionalny Fundusz Szkoleniowy”, którego K-PFP jest partnerem. Pokazane zostają także inne możliwości wsparcia w zdobyciu odpowiednich kwalifikacji.

Program dostępny jest tutaj.

Warunkiem uczestnictwa w webinarium jest przesłanie zgłoszenia (imię i nazwisko, numer telefony, adres e-mail) na  adres: ue.wloclawek@kujawsko-pomorskie.pl  i uzyskanie zwrotnego potwierdzenia.

Dostęp do webinarium jest bardzo prosty. Wystarczy dysponować komputerem oraz dostępem do sieci i połączyć się z nami za pomocą przesłanego, najpóźniej w dniu spotkania linku.

Zapisać się można również telefonicznie 54 235 67 12.

Zachęcamy do udziału!