Webinarium: Szkolenia dla właścicieli i pracowników firm

28 stycznia 2022

 Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Włocławku zaprasza do udziału w webinarium pt. „Szkolenia dla właścicieli i pracowników firm”.

Bezpłatne webinarium odbędzie się 3 lutego 2022 r. w godzinach od 10:00 do 11:30.

Na spotkaniu przedstawiona zostanie aktualna oferta szkoleń współfinansowanych z Funduszy Europejskich.

Skorzystać z nich mogą szeregowi pracownicy, menadżerowie oraz właściciele firm. Szkolenia, na które firma skieruje pracowników, będą wybierane indywidualnie z bardzo szerokiej oferty dostępnej w Bazie Usług Rozwojowych.

Dofinansowanie na szkolenia może wynosić nawet 80% kosztów.

Gościem webinarium będzie przedstawicielka Kujawsko-Pomorskiego Funduszu Pożyczkowego, która omówi zasady ubiegania się o środki w projekcie „Regionalny Fundusz Szkoleniowy”, którego K-PFP jest partnerem. Pokazane zostają także inne możliwości wsparcia w zdobyciu odpowiednich kwalifikacji.

Program dostępny jest tutaj.

Warunkiem uczestnictwa w webinarium jest przesłanie zgłoszenia (imię i nazwisko, numer telefony, adres e-mail) na  adres: ue.wloclawek@kujawsko-pomorskie.pl  i uzyskanie zwrotnego potwierdzenia.

Dostęp do webinarium jest bardzo prosty. Wystarczy dysponować komputerem oraz dostępem do sieci i połączyć się z nami za pomocą przesłanego, najpóźniej w dniu spotkania linku.

Zapisać się można również telefonicznie 54 235 67 12.

Zachęcamy do udziału!

Aktualności
Grafika informacyjna o wydarzeniu „Kazachstan – nowe możliwości dla polskiego biznesu”. W górnej części grafiki znajduje się logotyp Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu (Grupa PFR) oraz napis: Regionalne Biuro Handlowe w Toruniu. Główny tytuł: Kazachstan – nowe możliwości dla polskiego biznesu. Poniżej opis: Potencjał rynku, praktyczne doświadczenia ekspertów oraz panel dyskusyjny i networking dla przedsiębiorców. Informacje organizacyjne: 1 kwietnia 2026 | godz. 10.00 ul. Sportowa 18-20 (IV piętro), 87-100 Toruń W dolnej części sekcja z logotypami: Organizator wydarzenia: Polska Agencja Inwestycji i Handlu Grupa PFR. Partnerzy wydarzenia: Izba Przemysłowo-Handlowa w Toruniu (iph TORUŃ) oraz Polsko-Kazachstańska Izba Handlowo-Przemysłowa.

Spotkanie: Kazachstan – nowe możliwości dla polskiego biznesu

Toruń, 1 kwietnia 2026 r.

Aktualności, eventy

24 marca 2026

Logo: Fundusz Badań i Wdrożeń 3.0

FBiW3.0: Lista wniosków po odwołaniu I moduł

Dot. modułu I

Aktualności, granty

23 marca 2026

Grupa pięciorga biegaczy w niebiesko-czerwonych koszulkach z napisem „Kujawy Pomorze” pozuje przy planszy z uśmiechniętą maskotką gęsi. Z przodu trzymają baner Kujawsko-Pomorskiego Funduszu Pożyczkowego na tle architektury Torunia.

Ekipa z KPFP w sztafecie przed HMŚ26

Przebiegli 11 km.

Aktualności

23 marca 2026

KPFP - Kujawsko-Pomorski Fundusz Pożyczkowy
Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.