Szukaj
Close this search box.

Webinarium: Preferencyjne pożyczki na rozwój firmy

17 marca 2022

spotkanie online

UWAGA! Webinarium zostało przełożone na późniejszy termin. Wkrótce poinformujemy o nowym terminie.

 

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Włocławku zaprasza do udziału w webinarium pt. „Preferencyjne pożyczki na rozwój firmy

Bezpłatne webinarium odbędzie się 24 marca 2022 r. w godzinach od 10:00 do 11:30.

Zakończył się okres programowania 2014-2020. Zakończyła się realizacja większości projektów wspierających rozwój przedsiębiorstw.

Jest jednak nadal możliwość korzystania z preferencyjnych, europejskich pożyczek. Pożyczka może ułatwić rozbudowę obiektów firmy, zakup środków trwałych i wyposażenia albo wartości niematerialnych i prawnych. Pożyczki są sprawdzonym instrumentem wsparcia przedsiębiorstw. Pożyczkę, wiadomo, trzeba zwrócić jednak decyzję o przyznaniu pożyczki można uzyskać już w ciągu miesiąca i przystąpić do realizacji inwestycji czy dokonania zakupów niezbędnych do rozwoju firmy. Biznesowe szanse mogą się nie powtórzyć.

Jest też płynnościowe wsparcie dla firm przechodzących trudności związane z Covid 19.

Nadal można korzystać z projektów szkoleniowych w ramach Akademii Menadżera MŚP, kompetencji dla sektorów, czy szkoleń umożliwiających uzyskanie kwalifikacji cyfrowych przez kadrę zarządzającą firmy. Uczestnicy spotkania dowiedzą się, jak z takiego wsparcia skorzystać.

Program webinarium dostępny jest tutaj

Warunkiem uczestnictwa w webinarium jest przesłanie na adres email: ue.wloclawek@kujawsko-pomorskie.pl zgłoszenia wpisując w tytule WEB 24.03.2022 oraz w treści imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail.  Każdy uzyska  zwrotne potwierdzenie.

Dostęp do webinarium jest bardzo prosty. Wystarczy dysponować komputerem oraz dostępem do sieci i połączyć się za pomocą przesłanego, najpóźniej w dniu spotkania, linku.

Zapisać się można również telefonicznie 54 235 67 12.

Więcej informacji: link.

Zachęcamy do udziału!

Aktualności
Drzwi do lokalu z kartką "closed" - zamknięte

14 czerwca – biuro w Toruniu zamknięte

Aktualności

12 czerwca 2024

Śniadanie biznesowe: Założenia i wdrożenie Aktu o Usługach Cyfrowych (DSA)

Spotkanie odbędzie się 27 czerwca w Toruniu.

Aktualności, Toruń

12 czerwca 2024

Chełmża: spotkanie „Wsparcie dla przedsiębiorców”

Spotkanie odbędzie się 28 maja (wtorek).

Aktualności

24 maja 2024