Szukaj
Close this search box.

Webinarium: Preferencyjne pożyczki na rozwój firmy – 6.04.2022

5 kwietnia 2022

spotkanie online

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Włocławku zaprasza do udziału w webinarium pt. „Preferencyjne pożyczki na rozwój firmy ” w nowym terminie

Spotkanie w nowym terminie odbędzie się 6 kwietnia 2022r. , początek godzina 10:00. Prawdopodobnie skończy się ok. godz. 11:30.

Spotkanie skierowane jest do przedsiębiorstw poszukujących wsparcia na realizację inwestycji. Skorzystać ze wsparcia mogą firmy mikro, małe i średnie. Kwota pożyczek ustalana jest elastycznie do potrzeb przedsiębiorców a ich oprocentowanie jest znacznie korzystniejsze niż w bankach. Podczas spotkania przedstawiona zostanie oferta pożyczek unijnych Kujawsko-Pomorskiego Funduszu Pożyczkowego.

Pożyczki mogą ułatwić rozbudowę obiektów firmy, zakup środków trwałych i wyposażenia albo wartości niematerialnych i prawnych. Są sprawdzonym instrumentem wsparcia przedsiębiorstw. Pożyczkę, wiadomo, trzeba zwrócić, jednak decyzję o przyznaniu pożyczki można uzyskać już w ciągu miesiąca i w krótkim terminie  przystąpić do realizacji inwestycji czy dokonania zakupów niezbędnych do rozwoju firmy. Biznesowe szanse mogą się nie powtórzyć.

Program webinarium dostępny jest tutaj

Warunkiem uczestnictwa w webinarium jest przesłanie na  adres email: ue.wloclawek@kujawsko-pomorskie.pl zgłoszenia wpisując w tytule WEB 6.04.2022 oraz w treści imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail.  Każdy uzyska  zwrotne potwierdzenie udziału.

Dostęp do webinarium jest bardzo prosty. Wystarczy dysponować komputerem oraz dostępem do sieci i połączyć się za pomocą przesłanego, najpóźniej w dniu spotkania, linku.

Zapisać się można również telefonicznie 54 235 67 12.

Zachęcamy do udziału!

 

Aktualności

Webinarium: Dotacje unijne i pożyczki dla przedsiębiorstw z branż: hotelarstwo i gastronomia, turystyka i kultura

Bezpłatne webinarium odbędzie się w czwartek 25 kwietnia 2024 r.

Aktualności

23 kwietnia 2024

Praca biur K-PFP 2 maja

Biura w Bydgoszczy, Grudziądzu i Włocławku, biuro przy ul. Chełmińskiej w Toruniu i biura RIP będą zamknięte.

Aktualności

17 kwietnia 2024

Zdjęcie przedstawia posiedzenie Kujawsko-Pomorskiej Rady Dialogu Społęcznego

Posiedzenie Rady Dialogu Społecznego

W posiedzeniu 16 kwietnia 2024 r. wzięła udział Prezes K-PFP, Agnieszka Wasita.

Aktualności

17 kwietnia 2024