Webinarium: Preferencyjne pożyczki na rozwój firmy – 6.04.2022

5 kwietnia 2022

spotkanie online

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Włocławku zaprasza do udziału w webinarium pt. „Preferencyjne pożyczki na rozwój firmy ” w nowym terminie

Spotkanie w nowym terminie odbędzie się 6 kwietnia 2022r. , początek godzina 10:00. Prawdopodobnie skończy się ok. godz. 11:30.

Spotkanie skierowane jest do przedsiębiorstw poszukujących wsparcia na realizację inwestycji. Skorzystać ze wsparcia mogą firmy mikro, małe i średnie. Kwota pożyczek ustalana jest elastycznie do potrzeb przedsiębiorców a ich oprocentowanie jest znacznie korzystniejsze niż w bankach. Podczas spotkania przedstawiona zostanie oferta pożyczek unijnych Kujawsko-Pomorskiego Funduszu Pożyczkowego.

Pożyczki mogą ułatwić rozbudowę obiektów firmy, zakup środków trwałych i wyposażenia albo wartości niematerialnych i prawnych. Są sprawdzonym instrumentem wsparcia przedsiębiorstw. Pożyczkę, wiadomo, trzeba zwrócić, jednak decyzję o przyznaniu pożyczki można uzyskać już w ciągu miesiąca i w krótkim terminie  przystąpić do realizacji inwestycji czy dokonania zakupów niezbędnych do rozwoju firmy. Biznesowe szanse mogą się nie powtórzyć.

Program webinarium dostępny jest tutaj

Warunkiem uczestnictwa w webinarium jest przesłanie na  adres email: ue.wloclawek@kujawsko-pomorskie.pl zgłoszenia wpisując w tytule WEB 6.04.2022 oraz w treści imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail.  Każdy uzyska  zwrotne potwierdzenie udziału.

Dostęp do webinarium jest bardzo prosty. Wystarczy dysponować komputerem oraz dostępem do sieci i połączyć się za pomocą przesłanego, najpóźniej w dniu spotkania, linku.

Zapisać się można również telefonicznie 54 235 67 12.

Zachęcamy do udziału!

 

Aktualności
videorozmowa

Webinarium: „Europejskie wsparcie dla firm. Wsparcie dla firm branży gastronomia i hotelarstwo oraz turystyka i kultura – II nabór”

Webinar odbędzie się 12 lipca.

Aktualności, eventy, Włocławek

8 lipca 2024

Ogłoszenie o pracę: Pracownik recepcji (Bydgoszcz)

Na dokumenty rekrutacyjne czekamy do 22 lipca.

Aktualności, Bydgoszcz, praca

1 lipca 2024

Ogłoszenie o pracę: Księgowa / Księgowy

Praca na pełen etat w Toruniu.

Aktualności, praca, Toruń

1 lipca 2024