fbpx
Thumbnail
Date

Webinarium: Cyfryzacja w przedsiębiorstwie – szkolenia i doradztwo

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Włocławku zaprasza do udziału w webinarium pt. „Cyfryzacja w przedsiębiorstwie – szkolenia i doradztwo”

Spotkanie odbędzie się 25.05.2022 r., początek godzina 10:00. Prawdopodobnie potrwa do 11:30.

Gwałtowny rozwój technologii cyfrowych silnie oddziałuje na sferę gospodarczą. Mówi się wręcz o IV rewolucji przemysłowej. Współczesne firmy, nawet zupełnie malutkie, nie mogą się obejść bez cyfrowych narzędzi.

Fundusze Europejskie wspierają rozwój polskich przedsiębiorstw, również w obszarze cyfryzacji.  Ruszyła realizacja projektów szkoleniowych „Akademia Menadżera MŚP – kompetencje cyfrowe”. Zainteresowanie szkoleniami jest ogromne.

Na spotkaniu dowiesz się, jak sięgnąć po dofinansowanie do potrzebnych przedsiębiorcom i ich pracownikom szkoleń podnoszących umiejętności cyfrowe. Mogą to być zagadnienia dotyczące e-marketingu czy e-sprzedaży, po złożone zagadnienia cyfrowej fabryki. Dofinansowanie może maksymalnie wynosić 80% kosztów szkoleń.

Program webinarium dostępny jest tutaj

Warunkiem uczestnictwa w webinarium jest przesłanie na adres e-mail: ue.wloclawek@kujawsko-pomorskie.pl zgłoszenia wpisując w tytule WEB 25.05.2022 oraz w treści nazwę firmy/imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail.  Każdy uzyska zwrotne potwierdzenie.

Dostęp do webinarium jest bardzo prosty. Wystarczy dysponować komputerem oraz dostępem do sieci i połączyć sięza pomocą przesłanego, najpóźniej w dniu spotkania, linku.

Zapisać się można również telefonicznie 54 235 67 12.