Szukaj
Close this search box.

Webinar: Fundusze Europejskie dla firm na szkolenia 2021-2027

11 stycznia 2024

videorozmowa

Wraz z Lokalnym Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich we Włocławku zapraszamy do udziału w bezpłatnym Webinarium pt. „Fundusze europejskie dla firm na szkolenia 2021-2027.”

Zapraszamy w dniu 18.01.2024 r. w godzinach 12:30 – 14:00.

Webinarium  skierowane jest do podmiotów, które chcą uzyskać europejskie wsparcie na szkolenia. W projekcie pt. „Regionalny Fundusz Szkoleniowy II” mogą uczestniczyć przedsiębiorcy/pracodawcy z regionu Kujaw i Pomorza  i  ich pracownicy.

W dobie zmieniającego się świata, szybkiego postępu technologicznego, cyfryzacji koniecznością jest dostosowanie kwalifikacji do potrzeb zmieniających się firm. Fundusze europejskie mogą pomóc w zdobyciu nowych umiejętności poprzez, po pierwsze, tworzenie obszernego instrumentu – Bazy Usług Rozwojowych, strony na której prezentowane są oferty firm szkoleniowych. Po drugie poprzez dofinansowanie wybranych w Bazie Usług Rozwojowych szkoleń lub usług doradczych.

Projekt pt. „Regionalny Fundusz Szkoleniowy II” jest jest swoistą kontynuacją  projektu  „Regionalny Fundusz Szkoleniowy – usługi rozwojowe dla MŚP z województwa kujawsko-pomorskiego i ich pracowników” realizowanego na przestrzeni lat 2017-2023. Niektóre rozwiązania w projekcie zostały jednak zmodyfikowane. Na spotkaniu opowiemy o powyższych zmianach.

Pomoc unijna jest udzielana firmom mikro, małym, średnim i dużym oraz podmiotom innym niż przedsiębiorstwa. Na webinarium opowiemy o tym, jak sięgnąć po te środki.

Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest przesłanie zgłoszenia na adres e-mail: pife.wloclawek@kujawsko-pomorskie.pl wpisując w tytule WEB 18.01.2024, w treści imię i nazwisko, ew. nazwę firmy, numer telefonu, adres e-mail.  Każdy uzyska od nas zwrotne potwierdzenie.

Zapisać się można również telefonicznie 54 235 67 21.

Więcej informacji (w tym program) dostępnych jest na tej stronie.

Serdecznie zapraszamy!

Aktualności
Drzwi do lokalu z kartką "closed" - zamknięte

14 czerwca – biuro w Toruniu zamknięte

Aktualności

12 czerwca 2024

Śniadanie biznesowe: Założenia i wdrożenie Aktu o Usługach Cyfrowych (DSA)

Spotkanie odbędzie się 27 czerwca w Toruniu.

Aktualności, Toruń

12 czerwca 2024

Chełmża: spotkanie „Wsparcie dla przedsiębiorców”

Spotkanie odbędzie się 28 maja (wtorek).

Aktualności

24 maja 2024