Webinar „Efektywne zarządzanie energią w przedsiębiorstwie”

23 czerwca 2020

Zachęcamy do udziału w webinarze pt. „Efektywne zarządzanie energią w przedsiębiorstwie”, który odbędzie się 30 czerwca o godz. 10:00.

Wydarzenie to organizowane jest przez Enterprise Europe Network  przy Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego, w ramach Tygodnia Zrównoważonej Energii UE (EUSEW), największego corocznego wydarzenia poświęconego odnawialnym źródłom energii i efektywnemu wykorzystaniu energii w Europie, organizowanego przez Komisję Europejską. W tym roku po raz pierwszy EUSEW będzie całkowicie cyfrowy.

Podczas webinaru prelegenci przedstawią uczestnikom:

  • innowacyjne rozwiązania z obszaru zarządzania energią o proekologicznym charakterze, które generują wymierne oszczędności dla ich użytkowników;
  • metody zarządzania energią dopasowujące jej zużycie do potrzeb użytkownika przy utrzymaniu wysokiego poziomu komfortu, z wykorzystaniem zaawansowanych koncepcji automatyki.

Plakat zapraszający na webinarium.

PROGRAM WEBINARU

Głos zabiorą:
Edwin Dudziak, Prezes Zarządu, Solwena Sp. z o.o.
Łączy wieloletnie doświadczenie menedżerskie, zdobywane w takich branżach jak IT, energetyka, elektroautomatyka i stoczniowa, z wiedzą ekspercką w zakresie komputerowych systemów zarządzania, efektywności energetycznej i kontrolingu. Jako Prezes Zarządu firmy Solwena koordynuje rozwój i komercjalizację systemu Inteligentnego Zarządzania Energią. Absolwent Politechniki Gdańskiej, MBA.

Mariusz Stawiński, dyrektor handlowy, Solwena Sp. z o.o.
Menedżer, który zdobywał doświadczenie w obszarach dystrybucji, produkcji wysokospecjalistycznych towarów i usług, w tym również dla sektora IT. Entuzjasta nowych technologii i ich wykorzystania w celu poprawy efektywności i komfortu życia. Jako dyrektor handlowy w Spółce Solwena kompleksowo zajmuje się zagadnieniami handlowymi, nawiązywaniem współpracy z odbiorcami, budowaniem sieci partnerskiej i szeroko pojętą komunikacją marketingową.

Wydarzenie kierowane jest do wszystkich przedsiębiorców, których praca wspiera ekonomię opartą na czystej, bezpiecznej i wydajnej energii, w szczególności tych należących do sektora MŚP w województwie kujawsko-pomorskim.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Aby wziąć udział w spotkaniu należy wypełnić FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY.

Aktualności
videorozmowa

Webinarium: „Europejskie wsparcie dla firm. Wsparcie dla firm branży gastronomia i hotelarstwo oraz turystyka i kultura – II nabór”

Webinar odbędzie się 12 lipca.

Aktualności, eventy, Włocławek

8 lipca 2024

Ogłoszenie o pracę: Pracownik recepcji (Bydgoszcz)

Na dokumenty rekrutacyjne czekamy do 22 lipca.

Aktualności, Bydgoszcz, praca

1 lipca 2024

Ogłoszenie o pracę: Księgowa / Księgowy

Praca na pełen etat w Toruniu.

Aktualności, praca, Toruń

1 lipca 2024