Warsztaty „Wsparcie w starcie”

29 października 2021

Plakat - Światowy Tydzień Przedsiębiorczosci 2021

Warsztaty „Wsparcie na starcie”

9.11.2021 godz. 14:00-17:30

Toruńskie Centrum Aktywności Lokalnej 2.Piętro, ul. Konopnickiej 13

Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu zaprasza na kolejne warsztaty z cyklu „Wsparcie na starcie”, które odbędą się w Toruńskim Centrum Aktywności Lokalnej 2.Piętro przy ul. Konopnickiej 13, w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości (8-14 listopada 2021 r.).

Wydarzenie ma za zadanie propagowanie wiedzy z zakresu zakładania, prowadzenia oraz finansowania działalności gospodarczej.

W ramach warsztatów zaprezentowane zostaną informacje m.in. na temat wymogów formalnych związanych z otwieraniem działalności gospodarczej oraz jej prowadzeniem i rozliczaniem, obowiązkami pracodawcy względem urzędów. Wydarzenie jest skierowane do wszystkich osób zainteresowanych pozyskaniem bezzwrotnego wsparcia finansowego, pożyczek niskooprocentowanych na firmę czy leasingów.

 

Uczestnicy szkolenia zapoznają się z informacjami, które zostaną przedstawione przez specjalistów z następujących instytucji:

– Wydział Obsługi Mieszkańców Urząd Miasta Torunia,

– Urząd Skarbowy,

– Zakład Usług Społecznych,

– Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia,

Kujawsko-Pomorski Fundusz Pożyczkowy,

– Toruński Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o.,

– Punkt Informacyjny Funduszy Unii Europejskiej

Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu zaprosiło do współudziału w warsztatach także Kancelarię Sienkiewicz i Zamroch oraz p. Aleksandrę Kalocińską-Szumską z Centrum Przedsiębiorczości Akademickiej i Transferu Technologii Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Wydarzenie jest bezpłatne, organizowane przy współudziale instytucji publicznych. Osoby chętne do uczestnictwa w warsztatach powinny się wcześniej zarejestrować pod adresem:

https://torun.direct/form/warsztaty-wsparcie-na-starcie-9-

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości Toruń

Aktualności

Konferencja „Firma Przyszłości”

Aktualności, eventy, Toruń

26 września 2023

Ostatnie środki na Pożyczki z Premią

Aktualności

7 września 2023

Seminarium: Podatki eksportera 2023+ (Bydgoszcz)

Aktualności

6 września 2023