W przygotowaniu: pożyczka dla gastronomii i klubów fitness

26 listopada 2020

25 listopada marszałek województwa kujawsko-pomorskiego, pan Piotr Całbecki, ogłosił zakres i zasady wsparcia samorządu województwa dla branży gastronomicznej i branży fitness (przeczytaj więcej). Jednym z elementów tej pomocy będzie udzielana przez naszą instytucję, Kujawsko-Pomorski Fundusz Pożyczkowy Sp. z o.o., pożyczka płynnościowa, ze specjalną, uproszczoną ścieżką ubiegania się o to wsparcie dla zagrożonych restrykcjami branż.

Trwają prace nad przygotowaniem dokumentacji. Dokładne informacje na ten temat ukażą się na naszej stronie w przyszłym tygodniu.

Aktualności

Dzień Otwarty – program

Aktualności, Toruń

9 czerwca 2026

Zdjęcie przedstawiające dwie osoby siedzące przy biurku podczas pracy z dokumentami.

Oferta pracy: Toruń

na stanowisko: młodszy specjalista ds. pożyczek

Aktualności, praca, Toruń

9 czerwca 2026

Dzień Otwarty w KPFP!

Aktualności

3 czerwca 2026

KPFP - Kujawsko-Pomorski Fundusz Pożyczkowy
Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.