„Transakcje z zagranicą. Wybrane problemy podatkowe” – spotkanie dla przedsiębiorców

19 marca 2019

flagi krajów europejskich

Zachęcamy do wzięcia udziału w spotkaniu organizowanym przez Enterprise Europe Network przy Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego zatytułowanym: Transakcje z zagranicą. Wybrane problemy podatkowe.

Spotkanie odbędzie się 2 kwietnia (wtorek) w godz. 10:00-14:00 w Toruńskim Parku Technologicznym, ul. Włocławska 167, Toruń (sala konferencyjna).

Seminarium poświęcone będzie zmianom w przepisach, powodującym nowe obowiązki po stronie przedsiębiorców realizujących transakcje z zagranicą. Poruszone zostaną tematy związane ze zmianą w przepisach podatków dochodowych odnośnie rozliczeń w transakcjach transgranicznych (podatek „u źródła”), praktycznych zagadnień sprzedaży zagranicznej w VAT oraz kwestii kontaktów z organami podatkowymi w 2019r.

Prelegenci: Seminarium przeprowadzą Pan Tomasz Jakubiak vel Wojtczak oraz Pan Tomasz Kotliński – prawnicy z wieloletnią praktyką, autorzy artykułów o tematyce podatkowej. Jako eksperci  firmy SWGK, która jest Partnerem merytorycznym wydarzenia, posiadają wieloletnie doświadczenie w doradztwie prawno-podatkowym oraz w realizacji projektów z zakresu prawa podatkowego na rzecz polskich i zagranicznych przedsiębiorców.

Udział w spotkaniu jest BEZPŁATNY. Liczba miejsc ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń.

Aby wziąć udział w spotkaniu należy wypełnić FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY.

Szczegółowych informacji udziela:

Damian Wielewski
tel.: 56 699 54 81
damian.wielewski@tarr.org.pl

 

Przypominamy, że Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego jest konsorcjantem Kujawsko-Pomorskiego Funduszu Pożyczkowego w konsorcjum udzielającym Pożyczki na Zmianę Modelu Biznesowego. Pożyczkę w kwocie od 100 tys. do 1 mln zł można przeznaczyć m.in. na umiędzynarodowienie prowadzonej działalności gospodarczej.

Aktualności
videorozmowa

Webinarium: „Europejskie wsparcie dla firm. Wsparcie dla firm branży gastronomia i hotelarstwo oraz turystyka i kultura – II nabór”

Webinar odbędzie się 12 lipca.

Aktualności, eventy, Włocławek

8 lipca 2024

Ogłoszenie o pracę: Pracownik recepcji (Bydgoszcz)

Na dokumenty rekrutacyjne czekamy do 22 lipca.

Aktualności, Bydgoszcz, praca

1 lipca 2024

Ogłoszenie o pracę: Księgowa / Księgowy

Praca na pełen etat w Toruniu.

Aktualności, praca, Toruń

1 lipca 2024