Szukaj
Close this search box.

Szkolenie: „Zabezpieczanie ryzyka walutowego w firmie”

28 listopada 2023

Hybrydowe Szkolenie Enterprise Europe Network 6-7 grudnia 2023 r. Zabezpieczenie ryzyka walutowego w firmie. Szkolenie on-site (6.12) i on-line (7.12)

Zachęcamy przedsiębiorców sektora MŚP z województwa kujawsko-pomorskiego do udziału w szkoleniu pn.: „Zabezpieczanie ryzyka walutowego w firmie”. Spotkanie organizowane jest przez ośrodek Enterprise Europe Network przy Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A., we współpracy z Domem Maklerskim AFS.

Wydarzenie, zaplanowane w terminie 6-7 grudnia 2023 r. w formule hybrydowej, skierowane jest do wszystkich przedsiębiorców, którzy prowadzą działalność eksportową, importową lub posługują się zagranicznymi walutami w obrotach handlowych.

  • I dzień: 6 grudnia 2023 r., godz. 09.00-15.00. Miejsce: Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., ul. Włocławska 167, Toruń.
  • II dzień: 7 grudnia 2023 r., godz. 09.00-14.00 Formuła online, MS Teams

Szkolenie adresowane jest głównie do osób, które osobiście przeprowadzają transakcje wymiany walut w swoich firmach (sprzedaż waluty z eksportu oraz zakup waluty na płatności importowe), lub do osób nadzorujących takie transakcje wymiany walut, a także osób zajmujących się kwestiami księgowymi oraz kwestiami handlowymi w firmie.

Prowadzący szkolenie pokażą same praktyczne przykłady działań zabezpieczających ryzyko walutowe z ostatnich 25 lat.

Prelegenci zaprezentują swoje metody od „kuchni”, wypracowane na przestrzeni 25 lat działalności na rynku walutowym. Opowiedzą na temat bieżącej sytuacji na rynku EUR/PLN, EUR/USD oraz USD/PLN, przekażą informacje na temat rachunkowości zabezpieczeń oraz omówią metody księgowego i kasowego zarządzania ryzykiem walutowym.

Aby wziąć udział w spotkaniu należy wypełnić FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

PROGRAM SPOTKANIA

Więcej informacji: https://www.tarr.org.pl/node/498

Aktualności
Drzwi do lokalu z kartką "closed" - zamknięte

14 czerwca – biuro w Toruniu zamknięte

Aktualności

12 czerwca 2024

Śniadanie biznesowe: Założenia i wdrożenie Aktu o Usługach Cyfrowych (DSA)

Spotkanie odbędzie się 27 czerwca w Toruniu.

Aktualności, Toruń

12 czerwca 2024

Chełmża: spotkanie „Wsparcie dla przedsiębiorców”

Spotkanie odbędzie się 28 maja (wtorek).

Aktualności

24 maja 2024