Szkolenie o transakcjach zagranicznych (Bydgoszcz)

3 października 2019

flagi krajów europejskich

Zachęcamy do udziału w bezpłatnym szkoleniu organizowanym przez Bydgoską Agencję Rozwoju Regionalnego oraz firmę DMK Sp. z o.o. zatytułowane „Zarządzanie ryzykiem walutowym w transakcjach zagranicznych – kontraktach handlowych z firmami z Unii Europejskiej”. Szkolenie odbędzie się w dniach 10-11.10.2019 r., w godz. 9.00-16.00 w Restauracji Sowa w Bydgoszczy przy ul. Mostowej 4 (sala Waniliowa).

Szkolenie adresowane jest do wszystkich przedsiębiorców, którzy prowadzą działalność eksportową, importową lub posługują się zagranicznymi walutami w obrotach handlowych. Wiedza i przykłady praktyczne przekazane podczas dwudniowego seminarium pozwolą lepiej wykorzystać możliwości zabezpieczenia się przed ryzykiem walutowym i efektywniej działać w otoczeniu międzynarodowym.

Szkolenie poprowadzi Jacek Maliszewski – główny ekonomista firmy DMK. Od wielu lat prowadzi szkolenia dla importerów i eksporterów z technik zarządzania ryzykiem kursowym. Pomaga importerom i eksporterom profesjonalnie zarządzać ryzykiem walutowym. W 2010 roku powołany przez Zachodniopomorską Delegaturę Najwyższej Izby Kontroli na biegłego w zakresu instrumentów pochodnych na waluty i na stopy procentowe w celu przeprowadzenia kontroli w spółkach skarbu państwa „zarażonych toksycznymi opcjami walutowymi”. Autor książki „Zarządzanie ryzykiem kursu walutowego w przedsiębiorstwie – poradnik praktyczny”.

Współprowadzący szkolenie Łukasz Leszczyński od 2010 roku zarządza ryzykiem finansowym w DMK. Od blisko 10 lat związany z rynkiem walutowym, wspiera firmy we właściwym procesie zarządzania ryzykiem kursowym. Odpowiedzialny za prawidłowe wdrożenie rachunkowości zabezpieczeń w firmach oraz wsparcie przy prawidłowym księgowaniu instrumentów finansowych w księgach rachunkowych spółek.

Istnieje możliwość zgłoszenia się na 1 wybrany dzień lub na 2 dni szkolenia.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Agenda wydarzenia oraz rejestracja: https://evenea.pl/event/zarzadzanie-ryzykiem-bydgoszcz/

 

Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego, organizator szkolenia, jest jedną z instytucji, z którymi ściśle współpracujemy udzielając Pożyczki na Zmianę Modelu Biznesowego. Można ją przeznaczyć m.in. na działania związane z wejściem ze swoimi produktami na rynki zagraniczne.

Aktualności
videorozmowa

Webinarium: „Europejskie wsparcie dla firm. Wsparcie dla firm branży gastronomia i hotelarstwo oraz turystyka i kultura – II nabór”

Webinar odbędzie się 12 lipca.

Aktualności, eventy, Włocławek

8 lipca 2024

Ogłoszenie o pracę: Pracownik recepcji (Bydgoszcz)

Na dokumenty rekrutacyjne czekamy do 22 lipca.

Aktualności, Bydgoszcz, praca

1 lipca 2024

Ogłoszenie o pracę: Księgowa / Księgowy

Praca na pełen etat w Toruniu.

Aktualności, praca, Toruń

1 lipca 2024