„Spotkanie z przedsiębiorczością” podczas Targów Pracy i Kariery na UTP

18 marca 2019

Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego zaprasza na bezpłatne szkolenie „Spotkanie z przedsiębiorczością – jak założyć i rozwinąć własna firmę„, które odbędzie się 9 kwietnia 2019 r. w Bydgoszczy podczas Targów Pracy i Kariery na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym.

Spotkanie kierowane jest do wszystkich osób planujących założyć własną firmę, a także dla prowadzących już swoją działalność i chcących ją dalej rozwijać.

Podczas spotkania uczestnicy uzyskają od specjalistów wskazówki dotyczące zakładania i prowadzenia własnej firmy. Dowiedzą się również jak pozyskać fundusze na prowadzenie działalności (na przykład dzięki pożyczkom unijnym oferowanym przez KPFP) oraz o prowadzeniu alternatywnych modeli działalności.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale organizatorzy proszą o wcześniejsze zgłoszenie udziału za pomocą formularza dostępnego online.

9.04.2019 r., godz. 10.30-13.00

Targi Pracy i Kariery UTP 2019
Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy
Al. prof. S. Kaliskiego 7, Aula A1

Aktualności
Drzwi do lokalu z kartką "closed" - zamknięte

10 listopada – biura KPFP zamknięte

Aktualności

30 października 2025

Na górze, dużymi, żółtymi literami znajduje się napis: "ZAPROSZENIE NA SPOTKANIE INFORMACYJNE". Poniżej, dużymi, białymi literami: "Pożyczki dla przedsiębiorstw" oraz "Pożyczki dla spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych na modernizację energetyczną". W centralnej części plakatu, po lewej, znajduje się logo Kujawsko-Pomorski Fundusz Pożyczkowy (czerwono-niebieska strzałka w kółku, z nazwą firmy pod spodem), a po prawej herb z trzema kłosami na czerwonym tle. W dolnej połowie, dużymi, czarnymi literami, podano szczegóły spotkania: "29 października 2025 r." "w godzinach 10:00 – 12:00" "Urząd Miasta i Gminy Jabłonowo Pomorskie, sala nr 1" Pod tymi informacjami, mniejszym drukiem, wyjaśnienie: "Pożyczki udzielane przez Kujawsko-Pomorski Fundusz Pożyczkowy sp. z o.o. udzielane są w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Kujaw i Pomorza 2021-2027." Na samym dole znajdują się logotypy i flagi instytucji wspierających i finansujących: Fundusze Europejskie dla Kujaw i Pomorza (z flagą UE) Flaga Rzeczypospolitej Polskiej Logo Dofinansowane przez Unię Europejską (z flagą UE) Logo Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego (z herbem) Na dole pośrodku logo kpfr. Kujawsko-Pomorski Fundusz Rozwoju (MENADŻER) Na dole po prawej logo Kujawsko-Pomorski Fundusz Pożyczkowy (POŚREDNIK FINANSOWY).

Spotkanie: Jabłonowo Pomorskie

Aktualności

17 października 2025

Pierwsze umowy z gminami podpisane

Aktualności, Pożyczki

7 października 2025

KPFP - Kujawsko-Pomorski Fundusz Pożyczkowy
Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.