Szukaj
Close this search box.

Spotkanie „W co warto inwestować w 2022 r.? Ryzyko walutowe dla MŚP”

8 marca 2022

Sniadanie biznesowe z EEN

Świat zmienia się na naszych oczach, także na płaszczyźnie ekonomii globalnej. To, jak obecnie operować na rynku inwestycji walutowych będzie tematem szkolenia z cyklu Śniadania Biznesowe z EEN  – „W co warto inwestować w 2022 roku? Ryzyko walutowe dla MŚP”, które odbędzie się w formule stacjonarnej, w Toruniu, 24 marca 2022 r.

W czasie szkolenia istotne znaczenie mieć będzie komponent doradczy, dlatego też do udziału zaproszeni są przede wszystkim przedsiębiorców, którzy mają doświadczenie na rynkach walutowych i zechcą podzielić się przykładami z codziennej praktyki biznesowej.

Na spotkanie w pierwszej kolejności zostaną zaproszone przedsiębiorstwa, które mają doświadczenie na rynkach walutowych i podczas rejestracji zgłoszą zagadnienia wymagające omówienia oraz przedstawią problem związany z tematyką wydarzenia, z którym borykają się w codziennej praktyce biznesowej. Oprócz merytorycznej strony przedsięwzięcia organizatorzy pragną zadbać również o stworzenie komfortowych warunków dla uczestników: śniadanie odbędzie się w kameralnym gronie.

Formuła: Szkolenie stacjonarne połączone z indywidualnymi konsultacjami. Wydarzenie przeprowadzone zostanie dla 10 przedsiębiorców, którzy podczas rejestracji zgłoszą zagadnienie wymagające omówienia oraz przedstawią własne studium przypadku, do którego odniesie się  zaproszony ekspert. Ponadto, w zakresie zgłoszonej problematyki, każdy przedsiębiorca otrzyma pisemne opracowanie doradcze.

Ideą spotkania jest poszerzenie świadomości przedsiębiorców sektora MŚP z województwa kujawsko-pomorskiego odnośnie bieżącej sytuacji na rynku walutowym, poznania szans i zagrożeń związanych ze zmianami kursów walut oraz prognoz potencjalnych zmian. Podczas szkolenia będzie możliwość bezpośredniego przedyskutowania z ekspertem tychże aspektów.

 

Śniadanie odbędzie się w kameralnym gronie w Restauracji G132 w Toruniu, przy ulicy Grudziądzkiej 132.

Termin: 24 marca 2022 r., godz. 9.00-13.00

Prelegent: Łukasz Leszczyński. Od 2010 roku zarządza ryzykiem finansowym w DMK. Od blisko 10 lat związany jest z rynkiem walutowym, wspiera firmy we właściwym procesie zarządzania ryzykiem walutowym. Odpowiada za prawidłowe wdrożenie rachunkowości zabezpieczeń w firmach oraz wsparcie przy prawidłowym księgowaniu instrumentów finansowych w księgach rachunkowych spółek.

 

Szkolenie skierowane jest WYŁĄCZNIE do przedsiębiorców sektora MŚP z województwa kujawsko-pomorskiego.

Udział w spotkaniu jest BEZPŁATNY.

 

Przedsiębiorstwa zainteresowane udziałem w spotkaniu powinny wypełnić formularz zgłoszeniowy do 11 marca 2022 r. Uwaga! Ilość miejsc ograniczona.

Więcej informacji, w tym program spotkania, dostępne jest pod tym linkiem.

Aktualności
Drzwi do lokalu z kartką "closed" - zamknięte

14 czerwca – biuro w Toruniu zamknięte

Aktualności

12 czerwca 2024

Śniadanie biznesowe: Założenia i wdrożenie Aktu o Usługach Cyfrowych (DSA)

Spotkanie odbędzie się 27 czerwca w Toruniu.

Aktualności, Toruń

12 czerwca 2024

Chełmża: spotkanie „Wsparcie dla przedsiębiorców”

Spotkanie odbędzie się 28 maja (wtorek).

Aktualności

24 maja 2024