Spotkanie na temat eksportu na Ukrainę (Toruń)

9 października 2019

Enterprise Europe Network przy Toruńskiej Agencji Rozwoju zaprasza przedsiębiorców sektora MŚP do udziału w spotkaniu informacyjnym: „Eksport na Ukrainę i zasady współpracy z partnerami ukraińskimi

Spotkanie odbędzie się 15 października  2019 r. w Toruńskim Parku Technologicznym (budynek A, I piętro, ul. Włocławska 167) w godz. 10:00-14:30.

Podczas seminarium omówione  zostaną m.in.:

  • Strategia wejścia na rynek ukraiński
  • Zasady organizacyjno-prawne współpracy z kontrahentem ukraińskim
  • Praktyczne aspekty prowadzenia przez polskich przedsiębiorców działalności inwestycyjnej na Ukrainie

Prelegent – dr Maksym Ferents: specjalizuje się w dziedzinie międzynarodowego prawa gospodarczego, międzynarodowego prawa korporacyjnego i prawa kontraktów. Będąc szefem działów prawa ukraińskiego w największych międzynarodowych kancelariach prawnych wspierał międzynarodowe podmioty gospodarcze m. in. w zakresie negocjacji oraz aspektów korporacyjnych transgranicznego przejęcia ukraińskich oraz polskich spółek. Obecnie jako Wspólnik kancelarii Ferenc&Kuczyński nadzoruje i koordynuje działania międzynarodowych zespołów prawników. Wspiera realizacje inwestycji w dziedzinie prawa gospodarczego, ubezpieczeniowego, energii odnawialnej oraz własności intelektualnej na Ukrainie i w państwach UE.

Wtorki z Eksportem w Toruńskim Parku Technologicznym to cykl spotkań, realizowany od 2015 roku. Jest niepowtarzalną okazją do zapoznania się z możliwościami wkraczania na międzynarodowe rynki, jak również z ofertami gospodarczymi placówek wspierających przedsiębiorców w internacjonalizacji.

Udział w spotkaniu jest BEZPŁATNY. Liczba miejsc ograniczona.

Aby wziąć udział w spotkaniu należy wypełnić FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY.

Szczegółowe informacje: tel. (56) 699 54 81; e-mail: damian.wielewski@tarr.org.pl

Program spotkania

Przedsiębiorcom, którzy chcą wejść na rynek ukraiński i inne rynki zagraniczne przypominamy o naszej pożyczce na Zmianę Modelu Biznesowego, z której sfinansować można m.in. działania związane z

Aktualności
videorozmowa

Webinarium: „Europejskie wsparcie dla firm. Wsparcie dla firm branży gastronomia i hotelarstwo oraz turystyka i kultura – II nabór”

Webinar odbędzie się 12 lipca.

Aktualności, eventy, Włocławek

8 lipca 2024

Ogłoszenie o pracę: Pracownik recepcji (Bydgoszcz)

Na dokumenty rekrutacyjne czekamy do 22 lipca.

Aktualności, Bydgoszcz, praca

1 lipca 2024

Ogłoszenie o pracę: Księgowa / Księgowy

Praca na pełen etat w Toruniu.

Aktualności, praca, Toruń

1 lipca 2024