Szukaj
Close this search box.

Spotkanie informacyjne – Włocławek

12 grudnia 2023

Obrazek - grupa osób siedzących przy stolikach na tle okna,

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Włocławku, wraz z partnerami, zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne pt. „Fundusze europejskie na nowy rok dla przedsiębiorców i osób planujących założenie firmy.”

Spotkanie odbędzie się w dniu 18 grudnia 2023 r. od godziny 12:30 do 14:30

Wydarzenie skierowane jest do tych, którzy myślą o przyszłości. Uczestnicy dowiedzą się, na jakie wsparcie można liczyć w 2024 r.

Organizatorzy piszą:

„Znamy założenia projektów zakładających wsparcie na rozpoczęcie działalności gospodarczej oraz projektów skierowanych do przedsiębiorców. Opowiemy o projektach, które ruszą w przyszłym roku. Warto przyjść i poznać system wsparcia, aby lepiej przygotować się do aplikowania o środki.

Projekt to ciąg logicznie ułożonych zadań. Starając się o dofinansowanie trzeba mieć wizję tego co chcemy osiągnąć w przyszłości  Już teraz warto przemyśleć jak chciałabym/chciałbym widzieć swoją firmę za rok, dwa. Skonfrontować własne pomysły z zakładanymi możliwościami wsparcia.

Dla tych, którzy myślą o założeniu własnej firmy ale mają pewne wątpliwości doradczyni zawodowa z Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Toruniu  poprowadzi blok dotyczący Branżowych Symulacji Biznesowych czyli  innowacyjnego narzędzia umożliwiającego podejmowanie realistycznych decyzji biznesowych mających wpływ na rozwój wirtualnej firmy. Dzięki symulacjom przyszły przedsiębiorca  może zarządzać wirtualnym przedsiębiorstwem doświadczając biznesu poprzez m.in.: tworzenie stanowisk pracy, zatrudnianie pracowników, ustalanie wynagrodzenia, kupowanie sprzętu, inwestowanie w reklamę tradycyjną oraz internetową czy ustalanie cen.

Na spotkaniu poznacie też działalność Kawiarni Obywatelskiej „Śródmieście Cafe”.

Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest przesłanie na nasz adres e-mail: pife.wloclawek@kujawsko-pomorskie.pl zgłoszenia wpisując w tytule INFO 18.12.2023 w treści imię i nazwisko, ew. nazwę firmy, numer telefonu, adres
e-mail.  Każdy uzyska od nas zwrotne potwierdzenie.

Zapisać się można również telefonicznie 797 304 126 albo bezpośrednio w Kawiarni Obywatelskiej „Śródmieście Cafe”, ul. 3go Maja 9.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie.

Serdecznie zapraszamy!”

Aktualności
Drzwi do lokalu z kartką "closed" - zamknięte

14 czerwca – biuro w Toruniu zamknięte

Aktualności

12 czerwca 2024

Śniadanie biznesowe: Założenia i wdrożenie Aktu o Usługach Cyfrowych (DSA)

Spotkanie odbędzie się 27 czerwca w Toruniu.

Aktualności, Toruń

12 czerwca 2024

Chełmża: spotkanie „Wsparcie dla przedsiębiorców”

Spotkanie odbędzie się 28 maja (wtorek).

Aktualności

24 maja 2024