Szukaj
Close this search box.

Spotkanie: Fundusze Europejskie dla przedsiębiorców

Zachęcamy do udziału w spotkaniu informacyjnym zatytułowanym „Fundusze Europejskie dla przedsiębiorców”. Spotkanie organizowane jest w ramach obchodów 20-lecia Polski w Unii Europejskiej.

Wydarzenie odbędzie się 8 maja 2024 r., w godz. 10:00 – 13:00, w Bydgoskim Centrum Wolontariatu i Organizacji Pozarządowych, przy ul. Gdańskiej 5.

Organizatorzy: Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Bydgoszczy, Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego oraz Kujawsko-Pomorski Fundusz Pożyczkowy.

Wydarzenie skierowane do przedsiębiorców oraz wszystkich osób zainteresowanych dostępnymi formami wsparcia rozwoju przedsiębiorczości. Podczas spotkania uczestnicy dowiedzą się więcej o możliwościach finansowania dla firm z Funduszy Europejskich.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale organizatorzy proszą o wcześniejsze zapisy: pod adresem e-mail: pife.bydgoszcz@kujawsko-pomorskie.pl, lub telefonicznie pod numerem: 797 304 122.

Dodatkowe informacje znajdują się na stronie: https://funduszeue.kujawsko-pomorskie.pl/wydarzenia/spotkanie-informacyjne-fundusze-europejskie-dla-przedsiebiorcow/

Aktualności
Future Makers - konkurs startupów industry 4.0

Konkurs dla Startupów „Future Makers”

Termin nadsyłania wniosków upływa 23 maja 2024 r.

Aktualności, eventy

20 maja 2024

Obrazek przedstawia tackę z przekąskami trzymaną przez kogoś

Pożyczka inwestycyjna K-PFP i projekt HoReCa POMORZE

Aktualności, Pożyczki

16 maja 2024

Obrazek przedstawia kartkę papieru z napisem "umowa nr 001" oraz logo KPFP

Rocznica udzielenia pierwszej pożyczki

Aktualności

13 maja 2024