Szukaj
Close this search box.

Spotkanie „Fundusze Europejskie dla przedsiębiorców” (Włocławek)

29 kwietnia 2024

Zdjęcie przedstawia kilkanaście osób biorących udział w szkoleniu.

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Włocławku zaprasza do udziału w spotkaniu informacyjnym skierowanym do przedsiębiorców zainteresowanych uzyskaniem europejskiego wsparcia.

Spotkanie odbędzie się w formie stacjonarnej 8 maja 2024 r. we Włocławku, ul. Bechiego 2, sala konferencyjna, w godzinach 10:00 – 12:30.

Organizatorzy piszą: Opowiemy o tym gdzie i kto może ubiegać się o unijną pomoc. Jakie instrumenty wsparcia dostępne są już teraz i jakich można spodziewać się w najbliższym czasie.  Powiemy o możliwościach uzyskania wsparcia na realizację inwestycji, możliwościach dotacji na szkolenia dla właścicieli firm i ich pracowników, powiemy o tym czym są innowacje i jak je sfinansować. Wiedza o możliwościach uzyskania wsparcia pozwoli podejmować najlepsze dla firmy decyzje.

Program spotkania dostępny jest tutaj. Jednym z punktem programu jest prezentacja dot. programu Regionalny Fundusz Szkoleniowy II, w którym jesteśmy jako Kujawsko-Pomorski Fundusz Pożyczkowy partnerem.

Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu stacjonarnym jest przesłanie na adres e-mail: pife.wloclawek@kujawsko-pomorskie.pl zgłoszenia wpisując w tytule INF 8.05.2024  oraz w treści imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail oraz nazwę firmy/podmiotu.  Każdy otrzyma zwrotne potwierdzenie zgłoszenia. Zapisać się można również telefonicznie 797 304 126. Zgłoszenia są przyjmowane do 7.05.2024 r.

W przypadku specjalnych potrzeb wynikających z niepełnosprawności organizatorzy proszą o wcześniejszy kontakt.

Serdecznie zachęcamy do udziału w spotkaniu!

Aktualności
Future Makers - konkurs startupów industry 4.0

Konkurs dla Startupów „Future Makers”

Termin nadsyłania wniosków upływa 23 maja 2024 r.

Aktualności, eventy

20 maja 2024

Obrazek przedstawia tackę z przekąskami trzymaną przez kogoś

Pożyczka inwestycyjna K-PFP i projekt HoReCa POMORZE

Aktualności, Pożyczki

16 maja 2024

Obrazek przedstawia kartkę papieru z napisem "umowa nr 001" oraz logo KPFP

Rocznica udzielenia pierwszej pożyczki

Aktualności

13 maja 2024