fbpx
Thumbnail
Date

Śniadanie biznesowe 25 lutego 2021 r.

Ośrodek Enterprise Europe Network  zaprosza przedsiębiorców na najbliższe Śniadanie biznesowe z EEN, które odbędzie się 25 lutego w godz. 9-14. W trosce o bezpieczeństwo uczestników spotkanie odbędzie się w trybie online. Tematem spotkania jest zabezpieczanie umów handlowych w obrocie międzynarodowym.

Termin szkolenia: 25 lutego 2021 r.

Miejsce i czas szkolenia: Online, godz. 9.00-14.00

PROGRAM SPOTKANIA

Podczas wydarzenia zostaną poruszone następujące tematy:

  • Transakcje międzynarodowe
  • Strony i przedmiot umowy, cena, warunki dostawy w odniesieniu do kontrahentów zagranicznych
  • Zabezpieczenie płatności – formy płatności uwarunkowane i nieuwarunkowane
  • Klauzule dodatkowe (uzupełniające)
  • Prawo właściwe w umowach międzynarodowych

Szkolenie poprowadzi: Monika Jurkiewicz, radca prawny, właściciel i prawnik zarządzający, specjalistka z zakresu prawa gospodarczego, prawa pracy i e-commerce, od ponad 18 lat doradza międzynarodowym i polskim przedsiębiorstwom. Jest autorką publikacji z zakresu prawa pracy oraz trenerem i wykładowcą z wieloletnim doświadczeniem. Prelegentka podczas konwentów, konferencji i licznych seminariów. Z sukcesem prowadzi warsztaty z zakresu prawa pracy, ochrony danych osobowych, oraz e-commerce.

Do udziału w szkoleniu zaproszeni są przede wszystkim przedsiębiorcy sektora MŚP z województwa, z wyłączeniem firm doradczych z zakresu prawa, kancelarii prawnych, notarialnych, radcowskich i innych firm o charakterze prawniczym.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, obowiązuje  rejestracja przez formularz zgłoszeniowy.