Prezentacja – Tour de Region

9 maja 2025

Przedstawiamy prezentację z spotkań informacyjnych „Tour de Region”, jakie odbyły się 7 maja w Bydgoszczy i Toruniu przed rozpoczęciem II naboru wniosków w projekcie „Fundusz Badań i Wdrożeń 3.0”.

[kliknij na poniższy obrazek]

Projekt „Fundusz Badań i Wdrożeń 3.0” realizowany jest w ramach Priorytetu 1. Fundusze Europejskie na rzecz wzrostu innowacyjności i konkurencyjności regionu, Działania 1.1 Wzmocnienie potencjału badawczego i innowacji, dla programu Fundusze Europejskie dla Kujaw i Pomorza na lata 2021-2027.

Aktualności
Logo: Fundusz Badań i Wdrożeń 3.0

FBiW3.0: Lista wniosków po odwołaniu I moduł

Dot. modułu I

Aktualności, granty

23 marca 2026

Grupa pięciorga biegaczy w niebiesko-czerwonych koszulkach z napisem „Kujawy Pomorze” pozuje przy planszy z uśmiechniętą maskotką gęsi. Z przodu trzymają baner Kujawsko-Pomorskiego Funduszu Pożyczkowego na tle architektury Torunia.

Ekipa z KPFP w sztafecie przed HMŚ26

Przebiegli 11 km.

Aktualności

23 marca 2026

Logo: Fundusz Badań i Wdrożeń 3.0

FBiW3.0: Lista wniosków po odwołaniu III moduł

Dot. modułu III

Aktualności, granty

18 marca 2026

KPFP - Kujawsko-Pomorski Fundusz Pożyczkowy
Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.