Szukaj
Close this search box.

Pożyczka płynnościowa dla mikroprzedsiębiorców – do końca roku

10 września 2021

Uwaga Mikroprzedsiębiorco! Pospiesz się i nie zwlekaj ze złożeniem wniosku o pożyczkę płynnościową – w ramach środków, którymi obecnie dysponuje Kujawsko-Pomorski Fundusz Pożyczkowy, poszkodowani przez pandemię COVID-19 mikroprzedsiębiorcy działający krócej niż 5 lat tylko do końca bieżącego roku będą mogli uzyskać pożyczkę płynnościową.

Pożyczka płynnościowa dla mikroprzedsiębiorców działających do 5 lat to do 100 tys. zł z przeznaczeniem na zapewnienie finansowania płynnościowego w związku z negatywnymi konsekwencjami spowodowanymi epidemią COVID-19. Oprocentowanie pożyczki płynnościowej to 0%. Okres spłaty wynosi do 6 lat, karencja w spłacie rat kapitałowych lub kapitałowych – do 6 miesięcy. Pożyczkobiorcy przysługuje także prawo do dwukrotnego skorzystania z miesięcznych „wakacji kredytowych” (raz w I i raz w II roku spłaty pożyczki).

Z pożyczki mogą skorzystać firmy zarejestrowane najpóźniej 31 grudnia 2019 r.

Informacja dotyczy także specjalnej pożyczki płynnościowej dla branży gastronomicznej i fitness (do 50 tys. zł) – także ta pożyczka w ramach środków, jakimi obecnie dysponuje K-PFP, udzielana będzie mikroprzedsiębiorcom działającym krócej niż 5 lat, do końca 2021 r.

Menadżerem projektu, w ramach których udzielane są pożyczki, jest Bank Gospodarstwa Krajowego. Środki na pożyczki pochodzą z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020.

 

 

Aktualności
Obrazek przedstawia tackę z przekąskami trzymaną przez kogoś

Pożyczka inwestycyjna K-PFP i projekt HoReCa POMORZE

Aktualności, Pożyczki

16 maja 2024

Obrazek przedstawia kartkę papieru z napisem "umowa nr 001" oraz logo KPFP

Rocznica udzielenia pierwszej pożyczki

Aktualności

13 maja 2024

Spotkania dla przedsiębiorców w maju

Zachęcamy do udziału w spotkaniach w Bydgoszczy, Toruniu, Włocławku oraz w webinarach

Aktualności

6 maja 2024