Pożyczka obrotowa w ofercie K-PFP

1 marca 2022

Pożyczka obrotowa K-PFP w ofercie od 1 marca

Z rozmów z przedsiębiorcami z naszego regionu wiemy, że istnieje zapotrzebowanie na środki obrotowe, stąd decyzja o umieszczeniu w ofercie Pożyczki Obrotowej K-PFP.

Wysokość Pożyczki Obrotowej K-PFP może wynieść do 120 000 zł (maksymalna wysokość pożyczki ustalana jest jako dwukrotność średniomiesięcznych obrotów firmy za ostatni rok obrachunkowy, jednak nie więcej niż wyżej podane kwoty; a dla firm młodszych niż 1 rok – do 40 tys. zł).

Oprocentowanie pożyczki obliczane jest na podstawie stopy bazowej, ustalanej przez Komisję Europejską. Na dzień 1 lutego oprocentowanie wynosi 6,85%, jednak może ono ulec zmianie, jeśli zmieniona zostanie stopa bazowa. O ewentualnych zmianach będziemy informować na naszej stronie.

Prowizja przy udzielaniu Pożyczki obrotowej K-PFP wynosi 2,5%. Okres spłaty może wynosić do 1 roku, a karencja w spłacie rat kapitałowych o 3 miesięcy (karencja może przedłużyć okres spłaty).

Pożyczkę można przeznaczyć na finansowanie celów obrotowych, czyli np. zatowarowanie, zakup półproduktów, spłatę zobowiązań handlowych, opłaty takie jak czynsz, wynajem, obsługa prawna, księgowa, rachunki za prąd, telefon, internet, wydatki reklamowe.

Dokumenty pożyczkowe są dostępne na podstronie Wymagane dokumenty. W pierwszej kolejności procedowane będą wnioski dostarczone z kompletną dokumentacją.

Aktualności
videorozmowa

Webinarium: „Europejskie wsparcie dla firm. Wsparcie dla firm branży gastronomia i hotelarstwo oraz turystyka i kultura – II nabór”

Webinar odbędzie się 12 lipca.

Aktualności, eventy, Włocławek

8 lipca 2024

Ogłoszenie o pracę: Pracownik recepcji (Bydgoszcz)

Na dokumenty rekrutacyjne czekamy do 22 lipca.

Aktualności, Bydgoszcz, praca

1 lipca 2024

Ogłoszenie o pracę: Księgowa / Księgowy

Praca na pełen etat w Toruniu.

Aktualności, praca, Toruń

1 lipca 2024