Ostatnie pożyczki z tej perspektywy finansowej!

10 sierpnia 2023

Informujemy, że dysponujemy już ostatnimi środkami z kończącej się unijnej perspektywy finansowej, z której możemy udzielić pożyczki dla firm z województwa kujawsko-pomorskiego.

Zachęcamy do jak najszybszego skorzystania z oferty:

Pojawiła się także ostatnia możliwość dla mikroprzedsiębiorców działających do 5 lat, aby skorzystać z Mikropożyczki. Dysponujemy jeszcze kwotą w wysokości ok. 200 tys. zł, które możemy przeznaczyć na ten cel. Zainteresowanych przedsiębiorców prosimy o kontakt z naszymi konsultantami. Więcej informacji:

logotypy: Fundusze Europejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Województwo Kujawsko-Pomorskie, Unia Europejskia Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Zachęcamy także do skorzystania z Pożyczki Inwestycyjnej na Nieruchomości, z której można sfinansować zakup nieruchomości z przeznaczeniem na cele rozwojowe przedsiębiorstwa:

Aktualności
Grafika informacyjna projektu grantowego Fundusz Badań i Wdrożeń 3.0. Tekst na żółtym tle informuje, że celem projektu jest: wzmacnianie potencjału badawczego i innowacyjnego, wykorzystywanie i rozwój zaawansowanych technologii oraz wzrost konkurencyjności regionalnych przedsiębiorstw. Na górze i dole obrazka znajdują się logotypy organizatorów oraz partnerów, w tym Funduszy Europejskich, Unii Europejskiej i Samorządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Po prawej stronie widoczna jest niebieska strzałka ze schematem cząsteczki.

Prezentacja: FBiW3.0

Aktualności, granty

15 kwietnia 2026

Trzy osoby siedzące przy stole w studiu nagraniowym z logo ototorun.pl na ścianie.

Rozmowa o grantach FBiW3.0

Wywiad Prezes Agnieszki Wasity i Dyrektor Marty Chłopeckiej,

Aktualności, granty

15 kwietnia 2026

Plakat informujący o warsztatach EEN pt. „Odporne łańcuchy dostaw 2026”, które odbędą się 23 kwietnia w Toruniu. Tło przedstawia terminal kontenerowy z ciężarówką, statkiem oraz lecącym samolotem, a w rogach widoczne są logotypy Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego, Enterprise Europe Network oraz DSV.

Warsztaty EEN: „Odporne łańcuchy dostaw 2026”

Aktualności, eventy, Toruń

14 kwietnia 2026

KPFP - Kujawsko-Pomorski Fundusz Pożyczkowy
Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.