Szukaj
Close this search box.

Oferta pracy: specjalista ds. pożyczek. Praca w Bydgoszczy

14 marca 2024

Szukamy pracownika na stanowisko: specjalista ds. pożyczek. Praca w Bydgoszczy.

Kujawsko-Pomorski Fundusz Pożyczkowy sp. z o.o. ogłasza nabór na stanowisko pracy: specjalista ds. pożyczek. Termin nadsyłania dokumentów rekrutacyjnych: 29.03.2024 r., godz. 12:00.

Praca stacjonarna na pełen etat w biurze w Bydgoszczy.

Nr referencyjny: DFK.110.1.2024

Zakres zadań na stanowisku pracy, m.in:

  • aktywne pozyskiwanie i kompleksowa obsługa klienta
  • świadczenie usług konsultacyjnych i doradczych
  • prowadzenie działań informacyjno-promocyjnych
  • wykonywanie zadań w ramach projektu Regionalny Fundusz Szkoleniowy II w województwie kujawsko-pomorskim
  • ocena formalna wniosków o pożyczkę (weryfikacja kompletności dokumentów)
  • obsługa klienta i doradztwo w zakresie pożyczek
  • promocja funduszu i aktywne pozyskiwanie klientów

Wymagania obowiązkowe:

  • wykształcenie wyższe (preferowane ekonomiczne lub administracyjne)
  • co najmniej 2 letnie doświadczenie zawodowe w sprzedaży usług i we wspieraniu MSP w zakresie usług doradczych
  • biegła umiejętność obsługi komputera (programy pakietu Office, Internet, poczta elektroniczna)
  • prawo jazdy kategorii B
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, rzetelność

Wymagania dodatkowe:

  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie zawodowe w instytucji finansowej, instytucji otoczenia biznesu lub banku
  • dysponowanie własnym środkiem transportu do wykorzystania w celach służbowych (na mocy odrębnej umowy)

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej instytucji – spółce samorządu województwa
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
  • benefity: dofinansowanie do pakietu prywatnej opieki medycznej i karty sportowej, ubezpieczenie grupowe
  • możliwość dofinansowania szkoleń, kursów

Wymagane dokumenty:

  • życiorys zawodowy (CV)
  • list motywacyjny z informacją o oczekiwaniach finansowych (kwota brutto)

Osoby zainteresowane prosimy o składanie ofert w formie elektronicznej na adres: biuro@kpfp.org.pl lub w formie papierowej na adres: Kujawsko-Pomorski Fundusz Pożyczkowy sp. z o.o. w Toruniu, ul. Sienkiewicza 38, 87-100 Toruń z dopiskiem: „Oferta nr DFK.110.1.2024” w terminie do 29.03.2024 (piątek) do godz. 12:00.

Dokumenty aplikacyjne powinny być opatrzone klauzulą, dotyczącą wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kujawsko-Pomorski Fundusz Pożyczkowy sp. z o.o. w celu przeprowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Aktualności

Baza firm Departamentu Rozwoju Gospodarczego

Aktualności

26 kwietnia 2024

Spotkanie „Fundusze Europejskie na podnoszenie kwalifikacji”

Spotkanie odbędzie się 15 maja w Bydgoszczy.

Bydgoszcz, eventy, Fundusz Szkoleniowy

25 kwietnia 2024

sala szkoleniowa

Ogłoszenie naboru – Regionalny Fundusz Szkoleniowy II

Nabór rozpocznie się 20 maja, od 6 maja można tworzyć konta w Generatorze.

Aktualności, Fundusz Szkoleniowy, Włocławek