Szukaj
Close this search box.

Oferta pracy – Konsultant (Włocławek)

2 września 2019

Kujawsko-Pomorski Fundusz Pożyczkowy sp. z o.o. ogłasza nabór na stanowisko pracy: Konsultant (Włocławek).

Wymagania obowiązkowe:

  • wykształcenie wyższe (preferowane ekonomiczne lub administracyjne)
  • co najmniej 2 letnie doświadczenie zawodowe w sprzedaży usług i we wspieraniu MSP w zakresie usług doradczych
  • biegła umiejętność obsługi komputera (programy pakietu Office, Internet, poczta elektroniczna)
  • prawo jazdy kategorii B
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, rzetelność

Wymagania dodatkowe:

  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie zawodowe w instytucji finansowej, instytucji otoczenia biznesu lub banku
  • dysponowanie własnym środkiem transportu do wykorzystania w celach służbowych (na mocy odrębnej umowy)

Zakres zadań na stanowisku pracy m.in.:

  • aktywne pozyskiwanie i kompleksowa obsługa klienta
  • świadczenie usług konsultacyjnych i doradczych
  • prowadzenie działań informacyjno-promocyjnych

Wymagane dokumenty:

  • życiorys zawodowy (CV)
  • list motywacyjny

Osoby zainteresowane prosimy o składanie ofert w formie elektronicznej na adres: biuro@kpfp.org.pl lub w formie papierowej na adres: Kujawsko-Pomorski Fundusz Pożyczkowy sp. z o.o. w Toruniu, ul. Sienkiewicza 38, 87-100 Toruń lub w Regionalnym Inkubatorze Przedsiębiorczości ul. Toruńska 30, 87-800 Włocławek z dopiskiem: „Oferta nr ZO.110.06.19 ” w terminie do 13.09.2019 r. (piątek) do godz. 10:00.

Dokumenty aplikacyjne powinny być opatrzone klauzulą, dotyczącą wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji przez Kujawsko-Pomorski Fundusz Pożyczkowy sp. z o.o.”

Aktualności

Praca biur K-PFP 2 maja

Biura w Bydgoszczy, Grudziądzu i Włocławku będą zamknięte.

Aktualności

17 kwietnia 2024

Zdjęcie przedstawia posiedzenie Kujawsko-Pomorskiej Rady Dialogu Społęcznego

Posiedzenie Rady Dialogu Społecznego

W posiedzeniu 16 kwietnia 2024 r. wzięła udział Prezes K-PFP, Agnieszka Wasita.

Aktualności

Fundusz Badań i Wdrożeń 3.0 – informacja

Zachęcamy do zapoznania się z podstawowymi informacjami.

Aktualności, granty

9 kwietnia 2024