Odwołane dyżury w Brodnicy

9 stycznia 2019

W ciągu najbliższych dwóch tygodni – 10 i 17 stycznia – nie odbędą się dyżury naszego konsultanta w Starostwie Powiatowym w Brodnicy (oraz w Świeciu – dyżury od stycznia 2019 r. odbywać się tam odbywać tylko w pierwszy piątek w miesiącu). Przepraszamy za utrudnienia. Z naszym konsultantem można kontaktować się telefonicznie: tel. 572 572 027.

Aktualności
Grafika informacyjna z napisem: Nabór w celu wyłonienia akredytowanych kujawsko-pomorskich Instytucji Otoczenia Biznesu.

Wznowienie naboru w celu wyłonienia akredytowanych IOB

Aktualności, granty

20 kwietnia 2026

Prezentacja – Tour de Region

Prezentacja ze spotkań 17.04 w Toruniu i Bydgoszczy

Aktualności, granty

20 kwietnia 2026

Grafika informacyjna projektu grantowego Fundusz Badań i Wdrożeń 3.0. Tekst na żółtym tle informuje, że celem projektu jest: wzmacnianie potencjału badawczego i innowacyjnego, wykorzystywanie i rozwój zaawansowanych technologii oraz wzrost konkurencyjności regionalnych przedsiębiorstw. Na górze i dole obrazka znajdują się logotypy organizatorów oraz partnerów, w tym Funduszy Europejskich, Unii Europejskiej i Samorządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Po prawej stronie widoczna jest niebieska strzałka ze schematem cząsteczki.

Prezentacja: FBiW3.0

Aktualności, granty

15 kwietnia 2026

KPFP - Kujawsko-Pomorski Fundusz Pożyczkowy
Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.