Od lokalnego przedsiębiorcy do globalnego gracza – strategia cyfrowego wejścia na rynki UE

26 sierpnia 2024

Śniadanie Biznesowe z EEN - e-commerce

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. zaprasza przedsiębiorców do udziału w kolejnym szkoleniu z cyklu „Śniadania Biznesowe z EEN”. Tym razem spotkanie zatytułowane będzie „Od lokalnego przedsiębiorcy do globalnego gracza – strategia cyfrowego wejścia na rynki UE”.

Szkolenie będzie miało charakter stacjonarny, odbędzie się 5 września 2024 r. w godz. 9:00-14:00 w siedzibie Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego przy ul. Włocławskiej 167 w Toruniu.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, należy się wcześniej zarejestrować przez formularz dostępny pod adresem: FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY.

Więcej informacji, w tym program oraz informacje dot. prelegenta, można znaleźć pod tym adresem.

Aktualności
Grafika informacyjna projektu grantowego Fundusz Badań i Wdrożeń 3.0. Tekst na żółtym tle informuje, że celem projektu jest: wzmacnianie potencjału badawczego i innowacyjnego, wykorzystywanie i rozwój zaawansowanych technologii oraz wzrost konkurencyjności regionalnych przedsiębiorstw. Na górze i dole obrazka znajdują się logotypy organizatorów oraz partnerów, w tym Funduszy Europejskich, Unii Europejskiej i Samorządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Po prawej stronie widoczna jest niebieska strzałka ze schematem cząsteczki.

Prezentacja: FBiW3.0

Aktualności, granty

15 kwietnia 2026

Trzy osoby siedzące przy stole w studiu nagraniowym z logo ototorun.pl na ścianie.

Rozmowa o grantach FBiW3.0

Wywiad Prezes Agnieszki Wasity i Dyrektor Marty Chłopeckiej,

Aktualności, granty

15 kwietnia 2026

Plakat informujący o warsztatach EEN pt. „Odporne łańcuchy dostaw 2026”, które odbędą się 23 kwietnia w Toruniu. Tło przedstawia terminal kontenerowy z ciężarówką, statkiem oraz lecącym samolotem, a w rogach widoczne są logotypy Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego, Enterprise Europe Network oraz DSV.

Warsztaty EEN: „Odporne łańcuchy dostaw 2026”

Aktualności, eventy, Toruń

14 kwietnia 2026

KPFP - Kujawsko-Pomorski Fundusz Pożyczkowy
Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.