Szukaj
Close this search box.

Kujawsko-Pomorski Fundusz Pożyczkowy w czołówce raportu PZFP

7 listopada 2023

Kujawsko-Pomorski Fundusz Pożyczkowy sp. z o.o. ponownie z wysoką pozycją w rankingu „Fundusze Pożyczkowe w Polsce”. W opublikowanym przez Polski Związek Funduszy Pożyczkowych raporcie za rok 2022 K-PFP znajduje się, tak jak w poprzednich latach, w czołówce instytucji pożyczkowych osiągających najlepsze wyniki w kraju.

Dorocznie publikowany raport „Fundusze Pożyczkowe w Polsce” pokazuje sytuację na rynku instytucji zajmujących się udzielaniem firmom wsparcia w formie pożyczek. Raport uwzględnia dane od 63 instytucji prowadzących działalność o charakterze funduszu pożyczkowego, co stanowi 74% tego typu instytucji w Polsce (pozostałe nie udostępniły swoich danych).

Pod względem wysokości kapitału pożyczkowego, Kujawsko-Pomorski Fundusz Pożyczkowy, tak jak i rok temu, plasuje się na 6 pozycji w kraju (ponad 418 mln zł). W kategorii „liczba udzielonych pożyczek” K-PFP zajmuje 4 miejsce (rok temu: 7 miejsce). Sumaryczna wartość wszystkich pożyczek udzielonych przez Kujawsko-Pomorski Fundusz w 2022 r. sytuuje K-PFP na 5. miejscu w kraju (rok temu: 4 miejsce). We wszystkich tych kategoriach Kujawsko-Pomorski Fundusz Pożyczkowy zajmuje 2 miejscu wśród funduszy działających, tak jak K-PFP, tylko na terenie jednego województwa.

Aktualności
Obrazek przedstawia tackę z przekąskami trzymaną przez kogoś

Pożyczka inwestycyjna K-PFP i projekt HoReCa POMORZE

Aktualności, Pożyczki

16 maja 2024

Obrazek przedstawia kartkę papieru z napisem "umowa nr 001" oraz logo KPFP

Rocznica udzielenia pierwszej pożyczki

Aktualności

13 maja 2024

Spotkania dla przedsiębiorców w maju

Zachęcamy do udziału w spotkaniach w Bydgoszczy, Toruniu, Włocławku oraz w webinarach

Aktualności

6 maja 2024