Konferencja „Regionalny Fundusz Szkoleniowy w dwóch perspektywach finansowych”

1 grudnia 2023

Regionalny Fundusz Szkoleniowy w dwóch perspektywach finansowych. Konferencja w Toruniu 11 grudnia 2023 r.

Jako partner w projekcie Regionalny Fundusz Szkoleniowy zachęcamy do udziału w konferencji „Regionalny Fundusz Szkoleniowy w dwóch perspektywach finansowych”

Konferencja odbędzie się 11 grudnia br. w siedzibie Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego przy ulicy Włocławskiej 167 w Toruniu.

Spotkanie adresowane jest do wszystkich osób i podmiotów zainteresowanych podnoszeniem kompetencji i zdobywaniem kwalifikacji przy współfinansowaniu ze środków europejskich. 

W programie konferencji zaplanowano podsumowanie projektu Regionalny Fundusz Szkoleniowy – usługi rozwojowe dla MŚP z województwa kujawsko-pomorskiego i ich pracowników. Wskażemy jak uzyskać wsparcie na usługi rozwojowe w nowej perspektywie finansowej na lata 2021 – 2027 i przedstawimy założenia nowego projektu pn. Regionalny Fundusz Szkoleniowy II.

Wojewódzki Urząd Pracy w Toruniu zaprezentuje projekt pn. Kierunek – rozwój,  a przedstawiciele Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości opowiedzą o nowych możliwościach dla firm szkoleniowych i doradczych wynikających z funkcjonowania Bazy Usług Rozwojowych.

Dodatkowo udział w wydarzeniu będzie okazją do zapoznania się z dobrymi praktykami działalności w BUR i do wysłuchania ciekawego wykładu nt. znaczenia rozwoju kompetencji dla biznesu.

PROGRAM

Udział w wydarzeniu jest BEZPŁATNY.

Aby wziąć udział w konferencji należy wypełnić FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. 

Szczegółowe informacje: tel.: 56 699 54 77, e-mail: magdalena.rogowska@tarr.org.pl

Wydarzenie współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020 oraz Programu Fundusze Europejskie dla Kujaw i Pomorza 2021-2027.

Regionalny Fundusz Szkoleniowy w dwóch perspektywach finansowych. Konferencja w Toruniu 11 grudnia 2023 r.
Aktualności

Przedłużenie oceny wniosków I nabór, moduł I i II

Aktualności, granty

11 kwietnia 2025

Nowy projekt: System akredytowanych usług doradczych dla MŚP

Aktualności, granty

4 kwietnia 2025

Lista rankingowa Moduł III

Zakończyliśmy ocenę merytoryczną Modułu III "Bon na patent +"

Aktualności, granty

2 kwietnia 2025

KPFP - Kujawsko-Pomorski Fundusz Pożyczkowy
Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.