Konferencja „Firma Przyszłości”

26 września 2023

4 października 2023 r. w Toruniu odbędzie się kolejna edycja konferencji „Firma Przyszłości”, organizowanej przez Izbę Przemysłowo-Handlową w Toruniu. Także i w tym roku jesteśmy jednym z partnerów tego wydarzenia.

Serdecznie polecamy przedsiębiorcom udział w tym wydarzeniu, które jest nie tylko okazją do poszerzenia wiedzy w zakresie najnowszych trendów w ważnych dla biznesu tematach takich jak np. marketing, innowacje czy cyberbezpieczeństwo, ale także stwarza możliwości do nawiązania wielu nowych, wartościowych relacji biznesowych.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Formularz rejestracyjny oraz program konferencji są dostępne pod adresem: https://firmaprzyszlosci.com.pl/

Aktualności
Plakat informujący o warsztatach EEN pt. „Odporne łańcuchy dostaw 2026”, które odbędą się 23 kwietnia w Toruniu. Tło przedstawia terminal kontenerowy z ciężarówką, statkiem oraz lecącym samolotem, a w rogach widoczne są logotypy Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego, Enterprise Europe Network oraz DSV.

Warsztaty EEN: „Odporne łańcuchy dostaw 2026”

eventy, Toruń

14 kwietnia 2026

Grafika informacyjna dotycząca webinarium pt. Program LIFE. Od pomysłu do wdrożenia. Możliwości dla MŚP w obszarze klimatu i środowiska. W lewym górnym rogu widnieje logo Business in Kujawy Pomorze oraz duży napis WEBINARIUM. Poniżej znajdują się szczegóły wydarzenia: Data: 23 kwietnia 2026, Godzina: 9:30 – 12:00, Formuła: online. Prowadzący to Krzysztof Wójcik, Project Adviser i Call Coordinator w Europejskiej Agencji Wykonawczej ds. Klimatu, Infrastruktury i Środowiska (CINEA). W centralnej części umieszczono kod QR, a po prawej stronie znajduje się duże logo programu LIFE wpisane w okrąg z unijnymi gwiazdami na niebieskim tle.

Webinar: Program LIFE

Od pomysłu do wdrożenia – możliwości dla MŚP w obszarze klimatu i środowiska

Aktualności, eventy

14 kwietnia 2026

Grafika z ofertami pracy w Bydgoszczy od Kujawsko-Pomorskiego Funduszu Pożyczkowego. Zdjęcie przedstawia osoby pracujące przy dokumentach. Tekst na grafice: OFERTY PRACY (Bydgoszcz): młodszy specjalista ds. pożyczek (K/M), specjalista ds. pożyczek (K/M).

Rekrutacja do biura KPFP w Bydgoszczy

Młodszy specjalista ds. pożyczek (K/M), specjalista ds. pożyczek (K/M)

Aktualności, Bydgoszcz, praca

13 kwietnia 2026

KPFP - Kujawsko-Pomorski Fundusz Pożyczkowy
Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.