Komunikat z dn. 2.11.2020 r. (dot. 1/GKO/2020)

2 listopada 2020

Granty na kapitał obrotowy - komunikat

Szanowni Państwo,

informujemy, że zgodnie z § 7 ust. 23 Regulaminu naboru wniosków nr 1/GKO/2020 z dnia 22 lipca 2020 r. Zarząd Kujawsko-Pomorskiego Funduszu Pożyczkowego Sp. z o.o. podjął decyzję o wydłużeniu terminu na ocenę Wniosków o powierzenie grantu do dnia 20 listopada 2020 r.

Z powodów związanych z pandemią COVID-19 weryfikacja wniosków trwa dłużej niż to było przewidywane.  Tak jak podają już lokalne media, nasza instytucja ze względu na bezpośredni kontakt z klientami stała się obecnie jednym z ognisk koronawirusa – dlatego tym bardziej prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość. Robimy co w naszej mocy, by jak najsprawniej obsłużyć wszystkich przedsiębiorców.

Jednocześnie informujemy, że kończymy  etap weryfikacji wniosków. Obecnie trwa proces wysyłania pism dotyczących poprawy Wniosków i uzupełnień przekazanych dokumentów do weryfikacji i ich weryfikacja. Wydawane są już także decyzje dot. przyznania grantów.

W tym momencie skupiamy się na kontraktowaniu umów oraz wypłatach. Dokładamy wszelkich starań, by podpisywanie umów odbyło się z zachowaniem zasad bezpieczeństwa – dlatego prosimy o cierpliwość.

Prosimy o sprawne nadsyłanie dokumentów potrzebnych do podpisania umowy, co znacznie przyspieszy proces kontraktowania.

Aktualności
Regionalny Fundusz Szkoleniowy w dwóch perspektywach finansowych. Konferencja w Toruniu 11 grudnia 2023 r.

Konferencja „Regionalny Fundusz Szkoleniowy w dwóch perspektywach finansowych”

Jako partner w projekcie, serdecznie zachęcamy do udziału.

Aktualności

1 grudnia 2023

Pożyczka z premią – koniec naboru wniosków

Aktualności

30 listopada 2023

Hybrydowe Szkolenie Enterprise Europe Network 6-7 grudnia 2023 r. Zabezpieczenie ryzyka walutowego w firmie. Szkolenie on-site (6.12) i on-line (7.12)

Szkolenie: „Zabezpieczanie ryzyka walutowego w firmie”

eventy, Toruń

28 listopada 2023