Jak zredukować zużycie energii w firmie – webinar

19 października 2021

europejski tydzień zrównoważonej energii

Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego w Toruniu zaprasza przedsiębiorców na webinar  „Jak ZREDUKOWAĆ ZUŻYCIE ENERGII w Twojej firmie? Europejski Tydzień Zrównoważonej Energii w Kujawsko-Pomorskiem”, który odbędzie się w ramach EU Sustainable Energy Week, 26 października br., w godz. 9.00 – 14.00, w formie zdalnej.

Czego można będzie się dowiedzieć?

  • przedstawione zostaną praktyczne narzędzia dla MŚP służące poprawie efektywności energetycznej;
  • omówione zostaną sposoby na zredukowanie zużycie energii w sektorze MŚP już dziś oraz jakie działania w tym zakresie będą konieczne w przyszłości.

Prelegenci:

  • Wojciech Stańczyk, specjalista w Dziale Projektów i Ekspertyz Krajowej Agencji Poszanowania Energii S.A. Absolwent wydziału Mechanicznego Energetyki i Lotnictwa Politechniki Warszawskiej. Prowadzi i realizuje zadania w międzynarodowych i krajowych projektach m.in. z zakresu efektywności energetycznej w tym systemów wsparcia i wdrażania postanowień unijnych dyrektyw.
  • Mariusz Stawiński, dyrektor handlowy, Solwena Sp. z o.o. Menedżer, który harmonijnie łączy wieloletnie doświadczenie menedżerskie, zdobywane w obszarach dystrybucji, marketingu i R&D w branżach wysokospecjalistycznych produktów technicznych, IT oraz związanych z nimi usług. Entuzjasta nowych technologii i ich wykorzystania w celu poprawy efektywności i komfortu życia. Jako dyrektor handlowy w Spółce Solwena kompleksowo zajmuje się zagadnieniami handlowymi, nawiązywaniem współpracy z odbiorcami, budowaniem sieci partnerskiej i szeroko pojętą komunikacją marketingową oraz promowaniem idei ograniczania energii z wykorzystaniem rozwiązań IoT, integracji z urządzaniami automatyki, a także zmiany nawyków przedsiębiorstw MŚP zawiązanych ze zużywaną energią.

PROGRAM SPOTKANIA

Do udziału w szkoleniu serdecznie zachęcamy przede wszystkim przedsiębiorców sektora MŚP z regionu.

Gwarantujemy możliwość zadawania pytań do ekspertów.

Udział w spotkaniu jest BEZPŁATNY. Aby uczestniczyć należy dokonać rejestracja przez FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY.

Webinar zostanie zorganizowany na platformie MS Teams.

Sustainable Energy Week

Aktualności

Konferencja „Firma Przyszłości”

Aktualności, eventy, Toruń

26 września 2023

Ostatnie środki na Pożyczki z Premią

Aktualności

7 września 2023

Seminarium: Podatki eksportera 2023+ (Bydgoszcz)

Aktualności

6 września 2023