Pożyczka na Założenie Firmy – tylko do 31.12.2020 r.

20 lipca 2020

zdjęcie: fryzjer

Informujemy, że 31.12.2020 r. kończy się okres realizacji projektu „Pożyczki dla przedsiębiorczych”, w ramach którego udzielana jest Pożyczka na Założenie Własnej Firmy. W związku z tym, tej Pożyczki będziemy udzielać tylko do końca bieżącego roku.

Od początku trwania projektu, dzięki Pożyczce na Założenie Własnej Firmy powstało już ponad 900 firm!

Osoby rozważające rozpoczęcie działalności gospodarczej zachęcamy do skorzystania z tej atrakcyjnej oferty (50 tys. zł na 5 lat, oprocentowanie 0,5%). Więcej szczegółów: Pożyczka na Założenie Firmy.

Aktualności

Pierwsze umowy z gminami podpisane

Aktualności, Pożyczki

7 października 2025

Nabór ekspertów

Zapraszamy specjalistów i ekspertów ze środowisk naukowych, przemysłowych, finansowych, gospodarczych i społecznych.

Aktualności, granty

3 października 2025

Komunikat: Aktualizacja Regulaminu oraz wzoru Umowy

Aktualności, granty

2 października 2025

KPFP - Kujawsko-Pomorski Fundusz Pożyczkowy
Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.