Biznes to Biznes – program z udziałem KPFP

14 lutego 2025

Jak wspieramy przedsiębiorców?

Czy firmy, które dopiero zaczynają działalność, mogą otrzymać pożyczkę?

Na co wydatkował pożyczkę od Kujawsko-Pomorskiego Funduszu Pożyczkowego firma Hermes Recykling sp. z o.o.?

Na te i inne pytania odpowiedź znaleźć można w najnowszym odcinku programu „Biznes to Biznes” emitowanego w TVP3 Bydgoszcz.

Redakcji dziękujemy za zaproszenie do programu, a przedstawicielom firmy Hermes Recykling sp. z o.o. dziękujemy za to, że zgodzili się wystąpić w tym materiale

Program można zobaczyć pod adresem: https://bydgoszcz.tvp.pl/76531535/biznes-to-biznes
(naszej działalności dotyczy trzecia część programu – początek o 31:13, ale także wcześniejsze materiały są bardzo interesujące i warte uwagi)

Aktualności
Na zdjęciu widać cztery osoby stojące na tle baneru informacyjnego Kujawsko-Pomorskiego Funduszu Pożyczkowego. Osoby w centrum uściskają sobie dłonie i trzymają dokumenty, co symbolizuje podpisanie umowy. Góra baneru zawiera logotypy: Fundusze Europejskie dla Kujaw i Pomorza, Rzeczpospolita Polska, Unia Europejska oraz Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Dół zdjęcia zawiera logotypy: MENADŻER (Kujawsko-Pomorski Fundusz Rozwoju) i POŚREDNIK FINANSOWY (Kujawsko-Pomorski Fundusz Pożyczkowy).

Umowy pożyczkowe z Gminą Osie

Termomodernizacja Urzędu Gminy i Przedszkola

Aktualności, Pożyczki

1 grudnia 2025

Grupa uczestników siedzących przy stole podczas szkolenia. Na stole leżą materiały szkoleniowe i kubki z napojami. W tle widoczny jest ekran projekcyjny z widokiem strony internetowej projektu i banery promocyjne.

Szkolenia – „Po Prostu Biznes”

W grudniu zaplanowano szkolenia w Toruniu.

Aktualności, Bydgoszcz, Po Prostu Biznes, Toruń

28 listopada 2025

obieta w garniturze pisze zielonym markerem na białej tablicy, uśmiechając się, z trzema współpracownikami (dwoma mężczyznami i jedną kobietą) stojącymi za nią i po jej bokach, ubrani w stroje biznesowe. Na górze po lewej stronie znajduje się logo "rfs" w kolorze szarym i czerwonym. U dołu znajduje się ciemnoniebieski pasek z białym tekstem: "Twoja FIRMA to PRACOWNICY! Zainwestuj w ich rozwój!".

RFS: Nabór wznowiony

Projekt "Regionalny Fundusz Szkoleniowy"

Aktualności, Fundusz Szkoleniowy

28 listopada 2025

KPFP - Kujawsko-Pomorski Fundusz Pożyczkowy
Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.