Warsztaty „Wsparcie na starcie” (Toruń)

31 października 2023

13 listopada w Toruniu odbędzie się kolejna edycja warsztatów „Wsparcie na starcie”. Wydarzenie jest częścią obchodów Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości.

Także i w tym roku, w ramach warsztatów, będziemy mieli okazję przedstawić aktualną ofertę wsparcia dla firm, oraz zapowiemy czego będzie można się spodziewać w naszej ofercie w 2024 r.

Osoby zainteresowane tematyką zakładania działalności gospodarczej oraz pozyskiwaniem finansowania na rozwój firmy zachęcamy do udziału.

Spotkanie odbędzie się 13 listopada 2023 r. w godz. 15:00-18:00 w Toruńskim Centrum Aktywności Lokalnej 2. Piętro, ul . Konopnickiej 13.

Więcej informacji, w tym plan wydarzenia oraz formularz zgłoszeniowy: link

Aktualności
Grafika informująca o webinarze pod tytułem Finanse na rozwój, innowacje i eko-rozwiązania: granty i pożyczki Kujawsko-Pomorskiego Funduszu Pożyczkowego. Na białym pasku po prawej stronie widnieje napis: Wyłącznie dla członków BKP. W tle zdjęcie osoby w białej koszuli siedzącej przy biurku z dokumentami i wykresem kołowym, trzymającej długopis.

Webinar dla Bydgoskiego Klastra Przemysłowego

7 maja 2026 r.

Aktualności

22 kwietnia 2026

Fundusz Badań i Wdrożeń 3.0 Pytania i odpowiedzi

Pytania i odpowiedzi – FBiW3.0

Aktualności, granty

21 kwietnia 2026

Logo: Fundusz Badań i Wdrożeń 3.0

III nabór FBiW3.0

Rozpocznie się 22 kwietnia 2026 r. o godz. 8:00.

Aktualności, granty

21 kwietnia 2026

KPFP - Kujawsko-Pomorski Fundusz Pożyczkowy
Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.