Misje gospodarcze: Szkocja, Chiny

6 września 2023

Województwo Kujawsko-Pomorskie oraz Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego ogłosiły nabór na trzy interesujące zagraniczne misje gospodarcze:

– Misja gospodarcza do Aberdeen (Szkocja, Wielka Brytania) z udziałem w targach „Future Farming Expo Scotland 2023” w dn. 8-11 października 2023 r. (sektor rolniczy, nowe badania i technologie w tej dziedzinie, odnawialne źródła energii, farmy produkcyjne akwaponiczne, hydroponiczne, RAS)

– Misja gospodarcza połączona z targami „International Exhibition for Automobile and Accessories Wuhan Motor Show” do Wuhan w Chinach w dn. 16–21 października 2023 r. (branża motoryzacyjna)

Więcej informacji można znaleźć pod adresem: www.investin.kujawsko-pomorskie.pl

– Misja gospodarcza dla branży energetycznej do Wuhan w Chinach w dn. 16–21 października 2023 r. 💡🔌. Szczegóły: https://tarr.org.pl/node/468

Przedsiębiorców z tych branż zachęcamy do udziału – to wspaniała okazja do nawiązania kontaktów handlowych z partnerami z całego świata oraz poszerzenia wiedzy na temat najnowszych stosowanych technologii w danej dziedzinie.

Aktualności
Akademia Biznesu

Akademia Biznesu w Toruniu

dla firm zainteresowanych rozwojem eksportu

Aktualności

17 czerwca 2025

Strefa Akceleracji

Strefa Akceleracji – trwa nabór

Program skierowany jest do startupów technolgicznych.

Aktualności

17 czerwca 2025

Regionalny Fundusz Szkoleniowy – wznowienie naboru

Nabór wniosków na studia podyplomowe rusza 8 lipca 2025 r.

Aktualności, Fundusz Szkoleniowy

16 czerwca 2025

KPFP - Kujawsko-Pomorski Fundusz Pożyczkowy
Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.