90 mln na pożyczkę płynnościową COVID-19

21 lipca 2020

Fot. Prezes KPFP A. Wasita i prezes KPFR K. Radziecka podpisują umowę.

Logotypy: Fundusze Europejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Województwo Kujawsko-Pomorskie, Unia Europejska Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Dobra informacja dla przedsiębiorców poszkodowanych przez pandemię COVID-19 i zainteresowanych pożyczką płynnościową – mamy kolejne środki na udzielanie tej pożyczki, i to w niebagatelnej kwocie 90 mln zł.

Zainteresowanie tą pożyczką jest bardzo duże – do naszych biur wpłynęło już ponad 100 wniosków pożyczkowych.

Dzięki podpisanej 16 lipca 2020 r. umowie z Kujawsko-Pomorskim Funduszem Rozwoju Sp. z o.o. (Menadżerem Funduszu Funduszy) kolejne firmy będą mogły skorzystać z wsparcia w postaci bardzo atrakcyjnej pożyczki z przeznaczeniem na bieżące cele obrotowe.

Pożyczka oprocentowana jest na poziomie 0% (lub na warunkach rynkowych – 1,58-1,98%). Mikro i małe przedsiębiorstwa mogą wnioskować o 500 tys. zł, a średnie nawet o 1 mln zł. Więcej informacji – na podstronie dot. pożyczki płynnościowej.

W sprawie pożyczki płynnościowej zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami w biurach w Bydgoszczy, Toruniu, Włocławku, Grudziądzu, Inowrocławiu i Brodnicy.

Fot. KPFR.

Aktualności
Regionalny Fundusz Szkoleniowy w dwóch perspektywach finansowych. Konferencja w Toruniu 11 grudnia 2023 r.

Konferencja „Regionalny Fundusz Szkoleniowy w dwóch perspektywach finansowych”

Jako partner w projekcie, serdecznie zachęcamy do udziału.

Aktualności

1 grudnia 2023

Pożyczka z premią – koniec naboru wniosków

Aktualności

30 listopada 2023

Hybrydowe Szkolenie Enterprise Europe Network 6-7 grudnia 2023 r. Zabezpieczenie ryzyka walutowego w firmie. Szkolenie on-site (6.12) i on-line (7.12)

Szkolenie: „Zabezpieczanie ryzyka walutowego w firmie”

eventy, Toruń

28 listopada 2023