29 lipca – szkolenie wewnętrzne

29 lipca 2020

Szkolimy się - 29 lipca kontakt w sprawie pożyczek będzie utrudniony

29 lipca nasi pracownicy biorą udział w szkoleniu wewnętrznym, w związku z tym kontakt z naszymi biurami będzie utrudniony (dotyczy przede wszystkim biur zajmujących się pożyczkami).

Osoby zainteresowane naszymi pożyczkami zapraszamy do zapoznania się z informacjami umieszczonymi na naszej stronie: https://kpfp.org.pl/pozyczki-dla-twojej-firmy/

Telefonicznie będziemy dla Państwa dostępni ponownie od czwartku, 30 lipca.

Aktualności
Plakat cyklu bezpłatnych spotkań „Start z Bielikiem” dotyczących wdrażania sztucznej inteligencji (AI) w biznesie. Grafika przedstawia cyfrowego orła na fioletowym, technologicznym tle. Na dole widoczne logotypy organizatorów, m.in. PFR i Deviniti.

Szkolenie AI: Start z Bielikiem |Strategia, biznes i technologia

Cykl bezpłatnych webinariów.

Aktualności

21 stycznia 2026

Zdjęcie przedstawia dwie osoby siedzące obok siebie przy dużym, szarym stole w biurowym otoczeniu. Widoczne są głównie ich sylwetki od pasa w górę oraz dłonie skupione na pracy. Osoba po lewej stronie, ubrana w białą bluzkę w czarne kropki, pisze długopisem w spiralnym notatniku. Osoba po prawej, w jasnej, wzorzystej koszuli, trzyma i przegląda plik dokumentów rozłożonych na blacie. Atmosfera sugeruje spotkanie biznesowe, konsultację lub wspólną pracę nad projektem.

Nabór wstrzymany

Dot. Pożyczek KPFP: obrotowej i inwestycyjnej,

Aktualności, Pożyczki

21 stycznia 2026

Uczestnicy szkolenia w trakcie dyskusji przy dużym, drewnianym stole. W tle widoczne są banery projektu. Na pierwszym planie na ekranie laptopa widoczna jest strona internetowa Funduszu Pożyczkowego „Po Prostu Biznes”.

Szkolenia – „Po Prostu Biznes”

W styczniu odbywać się będą szkolenia we Włocławku.

Aktualności, Włocławek

20 stycznia 2026

KPFP - Kujawsko-Pomorski Fundusz Pożyczkowy
Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.