Szukaj
Close this search box.

Warsztaty Wsparcie na Starcie – Toruń

12 kwietnia 2023

Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu zaprasza kolejne warsztaty z cyklu „Wsparcie na starcie”. W programie m.in. prezentacja dot. aktualnej oferty K-PFP oraz  możliwość porozmawiania z konsultantem.

Warsztaty odbędą się 25 kwietnia 2023 r. o godz. 15:00 w Toruńskim Centrum Aktywności Lokalnej 2.Piętro przy ul. Konopnickiej 13.

Wydarzenie propaguje wiedzę z zakresu zakładania, prowadzenia oraz finansowania działalności gospodarczej.

W ramach warsztatów prezentowane będą informacje m.in. na temat wymogów formalnych związanych z zakładaniem działalności gospodarczej oraz jej prowadzeniem i rozliczaniem, obowiązkami pracodawcy względem urzędów, a także podstawowe zagadnienia związane pozyskaniem wsparcia finansowego, czy też niskooprocentowanych pożyczek na firmę.

Uczestnicy szkolenia zapoznają się z informacjami, które zostaną przedstawione przez specjalistów z następujących instytucji: Wydział Obsługi Mieszkańców Urzędu Miasta Torunia, Urząd Skarbowy, Zakład Ubezpieczeń Społecznych, Kujawsko-Pomorski Fundusz Pożyczkowy Sp. z o.o., Toruński Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o., Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich.

 

Zachęcamy do udziału. Link do rejestracji.

Aktualności
Drzwi do lokalu z kartką "closed" - zamknięte

14 czerwca – biuro w Toruniu zamknięte

Aktualności

12 czerwca 2024

Śniadanie biznesowe: Założenia i wdrożenie Aktu o Usługach Cyfrowych (DSA)

Spotkanie odbędzie się 27 czerwca w Toruniu.

Aktualności, Toruń

12 czerwca 2024

Chełmża: spotkanie „Wsparcie dla przedsiębiorców”

Spotkanie odbędzie się 28 maja (wtorek).

Aktualności

24 maja 2024