Toruń: Nowa stacja benzynowa – dzięki pożyczce z K-PFP

25 marca 2022

Wczoraj, 24 marca 2022 r., w Toruniu rozpoczęła działalność nowa, bezobsługowa stacja benzynowa Awix Oil wraz z myjnią samochodową (zbieg ulic Legionów i Polnej). Miło było nam uczestniczyć w uroczystym otwarciu stacji na zaproszenie właściciela, pana Andrzeja Kończalskiego, zwłaszcza, że inwestycja została zrealizowana dzięki naszej pożyczce inwestycyjnej. Jeszcze raz dziękujemy za zaproszenie i życzymy samych sukcesów w prowadzeniu tej działalności!

A innych przedsiębiorców z naszego województwa zachęcamy do pójścia śladem pana Andrzeja, i rozwijaniu swojej działalności dzięki unijnym pożyczkom. W przypadku naszych pożyczek nie należy się bać wzrastających rat związanych ze wzrostem stóp procentowych – oprocentowanie pożyczek jest stałe, do końca spłaty pozostaje takie, jak w dniu podpisania umowy.

Więcej informacji o naszych pożyczkach unijnych K-PFP: https://kpfp.org.pl/pozyczki-dla-twojej-firmy/

Aktualności
Akademia Biznesu

Akademia Biznesu w Toruniu

dla firm zainteresowanych rozwojem eksportu

Aktualności

17 czerwca 2025

Strefa Akceleracji

Strefa Akceleracji – trwa nabór

Program skierowany jest do startupów technolgicznych.

Aktualności

17 czerwca 2025

Regionalny Fundusz Szkoleniowy – wznowienie naboru

Nabór wniosków na studia podyplomowe rusza 8 lipca 2025 r.

Aktualności, Fundusz Szkoleniowy

16 czerwca 2025

KPFP - Kujawsko-Pomorski Fundusz Pożyczkowy
Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.