Szukaj
Close this search box.

Rodzinna Pizza&Grill

Logo – Rodzinna Pizza&Grill

Robert Wróbel – właściciel lokalu „Rodzinna Pizza&Grill” w Golubiu Dobrzyniu – skorzystał z pożyczki na Założenie Firmy i z Mikropożyczki

 

Robert Wróbel: Potrzebowaliśmy pieniędzy na rozpoczęcie działalności gospodarczej – otworzenie lokalu gastronomicznego „Rodzinna Pizza&Grill” w Golubiu-Dobrzyniu. Musieliśmy zakupić niezbędne urządzenia – piec, sprzęt do kuchni. Słyszałem o pożyczkach z Kujawsko-Pomorskiego Funduszu Pożyczkowego, a z racji tego, że są tak niskooprocentowane, to zgłosiłem się do jednego z pracowników Funduszu i udało się z takiej pożyczki skorzystać.

Później wziął Pan także kolejną pożyczkę z KPFP. Na co przeznaczona została druga pożyczka?

RW: Druga pożyczka pozwoliła mi na rozwinięcie mojej działalności poprzez wyremontowanie i wyposażenie drugiej sali, gdy okazało się, że górny poziom lokalu przestał być wystarczający. Dzięki pożyczce z KPFP zakupiliśmy sprzęt i meble: kanapy, stoły, stoliki. Nowa, dolna sala jest przystosowana do tego, aby zorganizować w niej imprezy okolicznościowe: urodziny, imprezy firmowe. Mamy do dyspozycji bar, rzutnik, ekran projekcyjny, nagłośnienie. Będziemy tu też zapraszać na wspólne oglądanie wydarzeń sportowych. Spieszyliśmy się, by otworzyć salę na pierwszy mecz Polaków na Mistrzostwach Świata w Piłce Nożnej, i to się udało. Szkoda, że nie udało się wygrać… Ale będziemy dalej kibicować tu naszym sportowcom.

Jak wyglądał proces starania się o pożyczkę?

RW: Proces starania się o pożyczkę wspominam pozytywnie. Załatwienie wszystkich formalności przebiegało bardzo przyjaźnie. Jeśli pojawiały się jakieś problemy czy pytania, związane np. z rozliczeniem faktur, to do dyspozycji był dla mnie jeden z pracowników – nazwałbym go swoim opiekunem – z którym załatwiałem takie sprawy, i zawsze mogłem liczyć na pomoc.

Rozmowa przeprowadzona w czerwcu 2018 r.

 

Pizzeria „Rodzinna Pizza & Grill” działa w Golubiu-Dobrzyniu od grudnia 2018 roku. Przez ten czas zdążyła wyrobić sobie grono zaufanych klientów i stabilną sytuację na rynku. W menu oprócz wielu rodzajów pizzy znajdziemy także dania obiadowe, makarony, sałatki czy burrito. Od czerwca Pizzeria dysponuje drugą salą, do której zaprasza m.in. na wspólne oglądanie meczów Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej.
Strona internetowa pizzerii.