Regionalny Fundusz Szkoleniowy – wznowienie naboru

13 września 2024

Za liderem projektu „Regionalny Fundusz Szkoleniowy” informujemy, iż w dniu 16 września 2024 r. o godz. 10.00 wznowiony zostaje nabór wniosków aplikacyjnych dla dużych przedsiębiorstw oraz podmiotów innych niż przedsiębiorstwa. 

Przedsiębiorstwa należące do sektora MMŚP będą miały możliwość aplikowania o wsparcie w późniejszym terminie.

Więcej informacji na głównej stronie projektu: Regionalny Fundusz Szkoleniowy

Projekt REGIONALNY FUNDUSZ SZKOLENIOWY II jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Kujaw i Pomorza 2021-2027.

#FunduszeUE #FunduszeEuropejskie #RFSII #RegionalnyFunduszSzkoleniowy

Aktualności
Grafika promująca wydarzenie z cyklu Wtorki z Eksportem pt. Od espresso do sukcesu, czyli jak zdobyć włoski rynek. Na tle błękitnego nieba i panoramy Rzymu z widocznym Koloseum umieszczono flagę Włoch na maszcie oraz otwarty laptop wyświetlający kolorowe wykresy słupkowe.

Wtorki z eksportem: Rynek włoski

Bezpłatny webinar 24.02.2026

Aktualności, eventy

4 lutego 2026

Widok na stół prezydialny podczas III Posiedzenia Rady Rozwoju Gospodarczego Województwa Kujawsko-Pomorskiego w dniu 20 stycznia 2026 r. Przy stole siedzą m.in. Robert Piątkowski, Olgierd Dziekoński, Piotr Całbecki i Kamila Radziecka.

Spotkania i konferencje

Aktualności

26 stycznia 2026

FBiW 3.0 – wydłużenie terminu

Termin na złożenie uzupełnień został przedłużony do 28.01.2026.

Aktualności

23 stycznia 2026

KPFP - Kujawsko-Pomorski Fundusz Pożyczkowy
Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.