fbpx
Thumbnail
Date

Pożyczka płynnościowa dla mikroprzedsiębiorców

Dobra informacja dla młodych firm poszkodowanych przez pandemię COVID-19 – rozpoczęliśmy udzielanie nowej unijnej pożyczki płynnościowej przeznaczonej tylko dla mikroprzedsiębiorców działających nie dłużej niż 5 lat.

Pożyczka płynnościowa COVID-19 dla mikroprzedsiębiorców to do 100 tys. zł z oprocentowaniem na poziomie 0% z przeznaczeniem na wydatki związane z utrzymaniem bieżącej działalności firmy i zapewnieniem jej płynności finansowej (np.: wynagrodzenie pracowników, zatowarowanie, spłata zobowiązań handlowych…).

Okres spłaty to 6 lat, a pożyczkobiorcy przysługuje do 6 miesięcy karencji w spłacie rat kapitałowo-odsetkowych, oraz dodatkowo – raz w I i raz w II roku spłaty pożyczki – dwumiesięczne „wakacje kredytowe”.

Pożyczka udzielana jest bez prowizji.

Więcej informacji: Pożyczka płynnościowa COVID-19 dla mikroprzedsiębiorców.

 

Przypominamy także, że w naszej ofercie mamy również pożyczkę płynnościową COVID-19 do 1 mln zł dla mikro, małych i średnich firm poszkodowanych przez pandemię.

Środki na pożyczki płynnościowe dla mikroprzedsiębiorców pochodzą z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020. Menadżerem projektu jest Bank Gospodarstwa Krajowego.

logotypy: Fundusze Europejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Województwo Kujawsko-Pomorskie, Unia Europejskia Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego