Pożyczka na OZE – nabór zakończony

24 marca 2023

Szanowni Państwo, informujemy, że nabór na Pożyczkę na OZE (Odnawialne Źródła Energii) został zakończony ze względu na wyczerpanie puli dostępnych środków. Oznacza to również, że nie będą dalej rozpatrywane wnioski, które były na liście rezerwowej.

Jednocześnie zachęcamy do zapoznania się z ofertą Pożyczki inwestycyjnej z premią oraz Pożyczki inwestycyjnej K-PFP, z których mogą być finansowane inwestycje w rozwój firmy, w tym inwestycje dot. fotowoltaiki. Po połowie okresu spłaty, w przypadku terminowych spłat rat pożyczki, pożyczkobiorcy przysługuje Premia, czyli obniżenie oprocentowania o 50%.

Aktualności
Grafika promująca wydarzenie z cyklu Wtorki z Eksportem pt. Od espresso do sukcesu, czyli jak zdobyć włoski rynek. Na tle błękitnego nieba i panoramy Rzymu z widocznym Koloseum umieszczono flagę Włoch na maszcie oraz otwarty laptop wyświetlający kolorowe wykresy słupkowe.

Wtorki z eksportem: Rynek włoski

Bezpłatny webinar 24.02.2026

Aktualności, eventy

4 lutego 2026

Widok na stół prezydialny podczas III Posiedzenia Rady Rozwoju Gospodarczego Województwa Kujawsko-Pomorskiego w dniu 20 stycznia 2026 r. Przy stole siedzą m.in. Robert Piątkowski, Olgierd Dziekoński, Piotr Całbecki i Kamila Radziecka.

Spotkania i konferencje

Aktualności

26 stycznia 2026

FBiW 3.0 – wydłużenie terminu

Termin na złożenie uzupełnień został przedłużony do 28.01.2026.

Aktualności

23 stycznia 2026

KPFP - Kujawsko-Pomorski Fundusz Pożyczkowy
Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.