Szukaj
Close this search box.

O nas

Kujawsko-Pomorski Fundusz Pożyczkowy sp. z o.o. – już od prawie 20 lat pomagamy w rozwoju przedsiębiorczości w województwie kujawsko-pomorskim.

Kujawsko-Pomorski Fundusz Pożyczkowy to spółka należąca do samorządu województwa kujawsko-pomorskiego. Nie jesteśmy firmą działającą w celach komercyjnych. Naszym głównym zadaniem jest wspieranie rozwoju przedsiębiorczości w województwie kujawsko-pomorskim.

K-PFP powstał w 2004 r. Od tego czasu udzieliliśmy prawie 4500 pożyczek na łączną kwotę 800 mln zł. Nasze pożyczki w większości finansowane są z regionalnych programów operacyjnych województwa kujawsko-pomorskiego, czyli z funduszy unijnych. Oferta pożyczkowa K-PFP skierowana jest głównie do tych firm, które nie mają możliwości uzyskać dofinansowania w bankach komercyjnych. Dzięki temu przedsiębiorstwa z regionu mogą inwestować w swój rozwój, w cyfryzację, wprowadzać innowacje i wprowadzać rozwiązania przyjazne środowisku.

Od 2015 r. prowadzimy także Regionalne Inkubatory Przedsiębiorczości, w których wynajmujemy przedsiębiorcom wyposażone biura i sale szkoleniowe, wraz z obsługą sekretariatu, w wyremontowanych budynkach w atrakcyjnych lokalizacjach w największych miastach województwa: Bydgoszczy, Toruniu i Włocławku.

Możemy się pochwalić różnymi nagrodami, spośród których najbardziej doceniamy dwukrotne znalezienie się na liście Diamentów Forbesa, nagrodę „Dobra firma 2021 – najlepszy pracodawca województwa kujawsko-pomorskiego” i doroczne wysokie lokaty w raporcie „Fundusze Pożyczkowe w Polsce”. Nasi pracownicy to profesjonalna kadra z bogatym doświadczeniem zdobytym w różnych instytucjach biznesu i bankach. Tworzymy zgrany zespół, dzięki czemu łatwiej jest nam skutecznie wspomagać przedsiębiorców. Znaczna część z nas pracuje w Kujawsko-Pomorskim Funduszu Pożyczkowym od wielu lat.

Mamy siedzibę i biura w województwie kujawsko-pomorskim, tu, gdzie działają przedsiębiorcy korzystający ze wsparcia K-PFP. Działamy lokalnie – możemy być blisko naszych klientów poprzez biura i konsultantów w Bydgoszczy, Toruniu, Włocławku, Grudziądzu i Brodnicy. Przeprowadzamy przedsiębiorców przez cały proces pożyczkowy – od złożenia wniosku, poprzez podpisanie umowy pożyczkowej, wydatkowanie i rozliczenie pożyczki, aż do spłaty. Wielu klientów wraca do nas, i korzysta z kolejnej pożyczki, by rozwijać swój biznes, co bardzo nas cieszy. Jako instytucja samorządowa jesteśmy stabilnym, godnym zaufania partnerem.

Dyplomy

Prezes KPFP

Anna Kowalska jest prezesem zarządu Krajowego Programu Finansowania Przedsiębiorczości od 2020 roku. Jest absolwentką Politechniki Warszawskiej oraz studiów MBA w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej. Przez wiele lat pracowała w sektorze bankowym, gdzie zdobyła szerokie doświadczenie w zakresie finansowania przedsiębiorstw.

W KPFP Anna Kowalska odpowiada za rozwój oferty produktowej, relacje z partnerami oraz budowanie rozpoznawalności marki na rynku finansowania firm. Pod jej kierownictwem KPFP dynamicznie zwiększa skalę działalności i stale poszerza bazę klientów. Anna Kowalska stawia na nowoczesne technologie, dzięki czemu proces udzielania pożyczek w KPFP jest prosty i szybki. Priorytetem dla prezes Kowalskiej jest zapewnienie klientom najwyższej jakości obsługi.

W każdej działalności spokój, jaki daje wsparcie prawne, jest tak samo cenny.
W każdej działalności spokój, jaki daje wsparcie prawne, jest tak samo cenny.

Kontakt

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Eu suspendisse eget pulvinar est pulvinar. Iaculis ipsum amet mattis blandit diam neque tellus a. Sit ut orci diam.

Masz więcej pytań?